Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez rendszerhiba,vagy az,aki...

Ez rendszerhiba,vagy az,aki installálta a gépet,rejtett felhasználóként benne lehet a gépemben? Van előzmény, a paranoid sz@rságot hanyagoljuk, köszi.

Figyelt kérdés

Gmail fiókomat laptopon nyitottam meg.Leellenőrizve a fióktevékenységet azt láttam,h abban a pillanatban 5 másik helyen van az kinyitva,mind az én IP címem alatt.Ez hogy lehetséges? Mert ha benne van a gépemben (távoli asztal), akkor érthető hogy csak az én IP címemet látom.

Böngésző 7:18 (3 perce)

Böngésző 7:18 (3 perce)

Böngésző 7:18 (3 perce)

Böngésző 7:18 (4 perce)

Böngésző 7:18 (4 perce)



2023. aug. 16. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál, annak semmi értelme, milyen öt másik helyen lenne nyitva a böngészö? Ez csak annyit jelenthet, hogy több oldalon benn vagy, több mindent megnyitottál vagy megnyílik automatikusan, ha bekapcsolod a gépet
2023. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez CSAK GONDOLKODÁSI HIBA, de a részedröl. Ha fogalmad sincs a témáról, akkor inkább nézz elöször utána, ne hisztizz
2023. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1

egy böngészőben lett megnyitva. ki az ki 5 fülön nyitja meg az e-mailjét egyszerre? egy böngészőben nyitottam meg, és a bejelentkezés nem automatikus.

2023. aug. 16. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A távoli asztal hozzáférésekhez neked futtatni kell egy kliensprogramot és minden egyes alkalommal engedélyt adni a csatlakozásra. De ha nem, akkor is látod a futó folyamatok között a nevét.


Ha ennyire paranoid vagy, telepítsd újra (te, vagy mással) a gépet.

2023. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"egy böngészőben lett megnyitva. ki az ki 5 fülön nyitja meg az e-mailjét egyszerre"

Lehet egy lapon is megnyitni más oldalt.

2023. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!