Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » VPN AVG katyvasz... mit...

VPN AVG katyvasz... mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval AVG antivirust használok pc-n és én hülye előfizettem a VPN biztonság akármire..

Már nem is érdekel, hogy elmegy a pénz, amit előre fizettem, csak meg akarok szabadulni tőle. Elég lenne a sima AVG antivírus, de a VPN-ről nem akar lecsatlakozni (asszem alapból van AVG és fizetős volt a VPN; akkor töltötte le).


A baj az, hogy Telekomos netem van, tehát alapból nagyon gagyi. De ez a hülye VPN folyamatosan lecsatlakozik valamiért és ugye nem hagyja, hogy a "plusz biztonság" nélkül netezzek, ezért egyből lelövi a netet is...

Már elég volt belőle, úgyhogy lemondanám, de nem látok az ablakban semmit róla, se email-ben. Hiába jelentkezek ki, akkor se jön vissza a net, pedig akkor már elvileg lehetne...


Hogyan lehet ettől megszabadulni?



2023. okt. 16. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Töröld le az AVG-t és használj normális antivirust, ha már fizetsz is érte (ESET, Kaspersky, Bitdefender)…
2023. okt. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég nekem ingyenes is, ha van használható. Nem fizettem ezelőtt ilyesmiért.
2023. okt. 17. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg ott a Defender. Semmivel sem tud kevesebbet, mint bármelyik ingyenes.
2023. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy hogyan állítsam le a VPN-t és hogyan mondjam le. Ha kiiktatom, akkor a net is eltűnik vele együtt, hiába törölném.
2023. okt. 19. 23:23
 5/10 A kérdező kommentje:
A Win defender csak 1 hónapos próbát ajánl egyébként...
2023. okt. 20. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
A Windows Defender a Windows része, teljesen ingyen van..
2023. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Store-ban letöltöttem és csak pénzest ajánlott fel.
2023. okt. 22. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:

“A Windows Defender a Windows része”

Most ez komolyan nem volt érthető? A Windows része, nem kell telepíteni… töröld le amit feltettél.

Töröld le a francba az AVG-t minden szarjával együtt, beírod a Start Menübe hogy “Defender” és ott meg tudod nézni, hogy be van-e kapcsolva, be tudod állítani amit szeretnél, stb..

2023. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem, hogy a része, nem kell parasztkodni... Tudtam, hogy régebben fent volt, de amikor felrakták az AVG-t, azt hittem, ez már nem volt rajta többé és le akartam tölteni.

Áruházból letöltöttem és fel is rakta, ezért nyilván azt hihettem, hogy nem volt rajta, ha egyszer fel tudta rakni... Csak ez nem kínált mást a pénzesen kívül.

2023. okt. 22. 21:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem parasztkodok, ha azt csinálnám, már itt sem lennék.

Ezt olvasd inkább át…


[link]

2023. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!