Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tupperbox-al használhatja...

Tupperbox-al használhatja valaki más a nevemet Discordon?

Figyelt kérdés
Ha én Tupperbox-al írok üzenetet egy szerverre Discordon a felhasználónevemmel és valaki más is használja a Tupperbox-ot akkor be tudja állítani az én felhasználónevemet, hogy a nevemben írkáljon? És ha egyszer megváltoztatom a felhasználónevemet Discordon és a Tupperbox-ban is akkor a régi felhasználónevemet tudja valaki Tupperbox-ban használni?

2023. okt. 18. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem a Tupperbox csak annyit csinál, hogy kicseréli a szöveget egy BOT által írt-ra, amit mellesleg Te adsz meg - gondolom, mivel életemben nem hallottam erről.


Nem tud senki se a te Discord fiókodról írni viszont a te neveddel és profilképeddel igen, DE a név mellett ott a "BOT" szöveg, amitől máris nem hivatalossá válik az írt szöveg.


Remélem érthetően fogalmaztam. :)

2023. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na de ha csinálsz egy Tupperbox accountot akkor ott meg tudsz adni bármilyen nevet, tehát akkor más Discord felhasználó nevét is, nem??? Ugye nem tudnak visszaélni a felhasználónevemmel? Más nem tudja ugyanazon a szerveren ugyanazt a nevet használni, ugye? Mert Tupperbox-ban bármilyen nevet meg lehet adni.
2023. okt. 18. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:

[1. vagyok]

Azt, hogy mások tudnak-e ugyanazzal a névvel írni Tupperbox segítségével azt nem tudom, de szerintem tudnak.

Mint írtam, a hitelessége a szövegnek már akkor elvész, amikor látszódik a BOT szócska a név után.


Egyébként hiába adod meg a másik ember Discord felhasználónevét, ha az sosem változik a BOTnak. A BOT kapott a készítésekor egy egyedi felhasználónevet és az nem módosítható. A BOT szimplán csak a megjelenési nevet változtatja vagy Webhook segítségével hoz létre egy üzenetet - ezt pontosan nem tudom. Ha kíváncsi vagy, hogy eredeti-e a felhasználónév, akkor rákattintva a megjelenési név - display name - alatt írja az egyedi, csak egyszer megadható nevet. Vagy szimplán megnézed, hogy van-e BOT a név után.

2023. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!