Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom meg hogy virusos-e...

Hogy tudom meg hogy virusos-e gép?

Figyelt kérdés
3 hónappal ezelőt tökéletesen futot a gép, azóta hirtelen tönkre van a gép. Tehát a tönkrement: Lassú, lassu webböngésző betöltés, illetve a system programok,nvdia, chrome szét zabálja a processzort és nagy energia használtságot is jelez. 3 hónappal ezelőt annyi történt, hogy probálták feltörni a windows accountom kinábol de sikertelenül.A gépem vagy 3-szor újra instaláltam egy pár óráig egész jó aztán elkezd megint rossz lenni. A telepités tiszta telepités volt hivatalos microsoft weboldalról.Van eset premium feltelepitve ez nem jelez semmit.

nov. 12. 13:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Egyébb információk amik segithetnek:

Apám ekkoriban,amikor próbáltak feltörni böngészet a gépembe és outlookon rányomot egy reklam email cimre. Szerintem az tuti virus volt. Hallottam, hogy vannak virusok ami az alaplapba égeti magát, ilyet gondolom eset észre se vesz ha biosból indul.

A másik apám összes eszköze mindig virusos nem tudom honnét szedi össze őket, de valamilyen oknál fogva hálozatban a telefonja és a pcm kiosztot dhcp ipje ugyan az csak a mac cim nem. Meg a gépemre azt irja wlan pedig erre nem is képes.

3.Ezt már lehet csak paranoia de mintha felszurtam playstationra billentyűzet egeret,mintha azóta többször kapcsolna be a hűtés ugyan ugy mint gépemen.FŐleg akkor pörög nagyon a gépem ha hát lassan tölt be minden internetes oldalt, olyan mintha tul lenne terhelne a hálozat. Telefonomon is ekkor pl facebookon lassabban küldi el az üzeneteket, de ha mobilnetről küldök ilyenkor minden oké.

Ehhez kapcsolodva lesz saját külön netem. Gyári visszaállitásozom a playstationt,telefont illetve clean reininstalt végzek a gépemen esetleges hálozati virusoktól bevédhetem magam? Ennyi infot tudok adni jelenleg köszönöm előre is aki segit

nov. 12. 13:47
 2/16 anonim ***** válasza:
Futtass egy vírusírtót.
nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
futtatam de semmi, ezen kivül csak is a webböngészőkön kijön bal oldalt egy piros pöty meg fekete foltok
nov. 12. 14:49
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Telepítés után első dolgod legyen letiltani a windows update-et! Valószínűleg a frissítések okozzák a problémát, nem vírusok.
nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom
nov. 12. 15:06
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem segitet
nov. 12. 18:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a telepítő rossz. Tölts le egy másikat, lehetőleg ne a Micro$oft weboldaláról!
nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Előzőleg ncorol volt letöltve és ugyan ez volt
nov. 12. 19:32
 9/16 anonim ***** válasza:
winchester vagy ssd?
nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
is-is ssdn van a windows , winchester üres
nov. 13. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!