Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Paranojás lennék?Bővebben lent.

Paranojás lennék?Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám, hogy régebben kerestem csalást 1-2 játékhoz.Ezt addig csináltam amíg véletlenül be nem nyeltem valamilyen virust esetleg keyloggert ami feltörte szinte az összes fiókomat (insta, facebook, gmail és még egyebek.Azóta is akárhányszor belépek az email-embe laptopról rögtön jön az üzenet,hogy valaki belépett a fiókomba.Ez már lassan 1 éve így megy.Az az érzésem, hogy akárhányszor váltok jelszót mindig befognak tudni lépni a dolgaimba.De mostmár azon gondolkozom, hogy letörlöm telljesen az e-mail-em és újra rakom komplett a gépet és a telefont.Viszont lenne egy ennél aggasztóbb problémám is.Felmentem az interneten az egyik chat-elős oldalra ahol ismeretlenekkel lehet csetelni, és el is kezdtem beszélni valakivel és egy idő után az volt az érzésem, hogy az illető (nőnek adva ki magát) tud rólam dolgokat.Példáúl név születési idő egyéb apróságok de ezeket nem úgy írta le, hogy pl én tudom a neved meg ilyenek hanem pl az ő párját is XXX-nek hívják meg az ő párja is ekkor meg ekkor született de anélkül, hogy én bármit is írtam volna ezekről.Szóval a kérdésem az lenne, hogy létezik ilyen csalás? Ha igen akkor mit kéne tennem?

nov. 25. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Már az elején újra kellett volna húznod a picsába... A chatelős meg f@szság, senki sem figyel meg téged.
nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!