Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hete olyan kételyeim...

Egy hete olyan kételyeim vannak mintha terhes lennék. Egy hete nagyon sürü a vizelésem megduzzadt a mellem, felfázni nem fázhattam fel mert mindig odafigyelek, hogy ne fázzak fel. Lehet nincs is semmi gond? Lehet paranojás vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap kelett beteg legyek de csak erős alhasi fájdalmam volt. Nyugtalan vagyok mert ma reggel ugyanugy alhasi fájdalommal és hányingerrel keltem akartam ma csinálni tesztet de délfele nagyon megfájdult a hasam és elkezdtem vérezni, ez lehet simaa menszesz?Azért is lettem nyugtalan mert soha nem késett egy napot sem. 28napos a menszeszem és mindig pontosan jött.
2014. júl. 14. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából csak a teszt az amiből megtudhatod hogy terhes vagy-e vagy sem. Mi így látatlanba nem tudjuk. :)

A tünetek utalhatnak arra is, meg másra is. Attól hogy késik egy napot még nincs gond szerintem.

2014. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áliólag a terhesség alatt is van menszesz, de nekem egyből ez jött le amikor egyre sürübben jártam a mellékhelyiséget,meg az hogy egy napot késett mikor nekem nem szokott, meg ma hányingerem is van..és még most is nagyon fáj a hasam. és a mellékhelyiséget majdnem 10 percenként járom.
2014. júl. 14. 16:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért fordultam hozzátok, mert ez nagyon nem stimmel számomra. Ha menszeszem is lenne nem ilyen.Nem volt hányingerem,ennyire sem fájt a hasam,és ennyit járjak a . Orvoshoz még nem akarok menni wc-re. 2hét mulva megyek haza,mert jelenleg külföldön vagyok, akkor eltudok enni orvoshoz,de addig bekattanok.
2014. júl. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!