Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az ESET online scanner azt...

Az ESET online scanner azt irja EGYSZERI ingyenes ellenőrzés, ez azt jelenti, hogy szó szerint egy , vagy azt , hogy rányomok a programra és egyszer ellenőriz, de nincs védelem stb?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nem egyértelmü. Maga a NOD32 (eset néhai nevén) nem kell, ésszel netezek van a win beépitett viruskergetője, szabad ezt a programot tartósan használni, 1-1 keresésre, hogy azért más is lássa a gépet, vagy szószerint csak EGY DARAB keresés megengedett? (és ha véletlen többször használtam kell tartanom valamitől? Elfelejtettem, hogy tavaly kipróbáltam, feltettem ma és ki irta a legutolsó keresést ami tavaly volt, megijedtem és leállitottam a frissitést és töröltem a progit trollok kiméljenek megijedni nem szégyen én megijedtem, hogy ha most elinditottam bajba kerülhetek,ha csak 1 keresést enged. )


dec. 1. 18:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ui: modulokat frissitett anmikor megijedtem, és kinyomtam maga a keresés el se indult.
dec. 1. 18:33
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem kerülhetsz bajba. Ha valami fizetős, akkor addig nem tudod használni, amíg ki nem fizetted. Nem tudsz véletlenül elindítani semmit, amiről majd utólag derül ki, hogy azért fizetni kellett volna.

Futtasd le és nézd meg mit ír ki. Legfeljebb letörlöd, ha azt írja, hogy az egyszeri lehetőséget már felhasználtad, és a folytatás fizetős.

dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez napi frissitést kap, de mindig csak EGYSZER használható. Arra való, hogy valamire gyanakszol és lefuttatod. Online scanner. HA lefuttattad, többször nem használható. Van a próbaverzió, ez egy hónapig használható, de tovább nem. PL. Eset Internet Security.
dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2es ha lefuttatod , megint lehet, újra keresni, ezért nem volt egyértelmü, nekem, hogy az 1szeri az mint jelent, ott a link nézd meg ahogy irja. Mint irtam elfelejtettem, hogy tavaly már kipróbáltam, de hiába töröltem le akkor, a progi nem felejtette el, irtam is jelezte, hogy utolsó keresés 2022 (valamikor az elején). Tehát a program többször is elinditható, itt nincs ez, hogy ha fizetős letilt.


3-as jól értem, akkor mindig az 1 az azt jelenti, hogy bekapcsolom, lefuttatja a keresést és kész ez 1 darab? (és ha később megint szeretném, megint bekapcs stb, jól értem?)

dec. 2. 11:22
 5/12 A kérdező kommentje:
" HA lefuttattad, többször nem használható" ezt most nem értem hogy érted, irtam, hogy ki is irta, hogy tavaly már kerestem vele , most simán elkezdte megint, csak már a modul frissitésnél megállitottam.
dec. 2. 11:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam minden hónapban 1x lefut a keresés.
dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezekszerint szabad több keresés ez nem volt egyértelmü nekem. . (amúgy vagy három hasonló kérdést kiadott a GYK, tehát használják az emberek, mármint olyat adott ki amibe megvan az ESET online szó)
dec. 2. 12:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Van több keresés. Amíg ez fut, addig a Defendert kapcsold ki!

Amúgy lehet futtatani csökkentettmód-hálózattal módban is.

dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na, ez az, már nem Internet Security, hanem Eset Home Security Essential, böngészővédelemmel. De változatlanul fizetős.
dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9es ezt nem értem mire irtad.
dec. 6. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!