Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a neve a xp driver ami...

Mi a neve a xp driver ami gyorsítja a gépet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 16:04
 1/7 Jovanny ***** válasza:
Nincs ilyen. Ha mégis, én is kíváncsi lettem volna rá 1 éve, amíg használtam XP-t. :)
2010. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a Game Booster program 5-10%-kal növelheti a teljesítmént, azzal, hogy kitakarítja a RAM-ot, és bezárja azokat a progikat amiket feleslegesnek gondol.


De attól még az XP csak XP...

2010. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jovan köszo
2010. okt. 21. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:

XP Tweak-er.

Sokáig ez volt nekem. ;)

2010. okt. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
xxxp drive!
2010. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az XP élt,él és élni fog.Még sokáig.A W7 még kiforratlan,talán 2 év múlva.A fenti válaszok mind jók.Direkt gyorsító nincs.A video kártyákra adnak frissítéseket.Az Nvidia most adott egy új drájvert,állítólag gyorsít bizonyos játékokat-szerintük.Az Ati Radeonok nyomják orrba szájba az újakat,de sosem fognak jót tudni.Ha valami Radeonod van,dobd ki,átállni Nvidiára.Gépet,csak húzó progikkal lehet gyorsítani.Nekem Asus alaplapom van,azon van egy AI nevű húzó progi,a telepítő lemezén.Nagyon jó,mert ha a procit húzod,viszi magával a RAMokat és a F.side bust is.Egyensúly marad .Én 100MHz-t húztam a procin,2.6-ról 2.7re,prímán megy kiírja,hogy 4%os húzás.Ha rosszul sikerül,kinyírod a procid,lehet fejleszteni valami jobbra.Tehát,a húzás hardwer függő,na meg tapasztalaté.Többet rombolsz,többet tanulsz.Pénz kérdése.Ha valami szemét sulinetes géped van,azt is lehet húzni,de csak madzagon kutya helyett.P.Tibor
2010. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak tweakokat ismerek,aztis saját kezűleg gyártotta haverom.

Rendszerleíróbázisba rakott nekem pár dolgot,h mi ne induljon el bekapcsoláskor meg hasonlók...

2010. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!