Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mennyire biztos hogy ez egy...

Mennyire biztos hogy ez egy átverés?

Figyelt kérdés
Egy ukrán lány megtalált e-mail-en(azt nem tudom hogy hogy) képeket és videókat is küldött magárol, és leveleztünk de mintha nem figyelne arra amit írok és ismerősnek,szerelmének nevez pedig ez nagyon nem így van és eljutottunk a dolog anyagi részéhez azt monta 4 dollár Ukrajnában a benzin litere és 300 dollárt kért kölcsön azt mondja visszadja mert Ukrajna keleti felén él ennyibe kerül amíg eljut a lengyel vagy magyar határig ekkor letiltottam szerencsére az igazi nevemet nem tudja álnéven leveleztem legalábbis én ő nem tudom,és természetesen nem adtam meg a számlaszámom meg ilyesmit dehogy.

dec. 14. 17:54
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Érhet valami baj ezután is vele kapcsolatban?
dec. 14. 17:55
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Baj nem hiszem, de ez egy tipikus lehúzás.
dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan az. Nem érhet baj.
dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
100%
dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kéretlenül keresnek fel és nyomulnak = átverés, vagy annak előkészülete. Válaszolni sem kellett volna rá, már itt biztos volt, hogy pénzt akarnak majd szerezni.
dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de te most először használod a "zinternetet"?
dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
60%

Pont egy ukrán. Besz*rok. "Majd visszaadja", aha, úgy mint Ukrajna visszaadja Amerikának a több milliárdos támogatást. Kérdem én, miből? Csórók, mint a templom egere ember, arról nem is beszélve, hogy Ukrajna a világ egyik legkorruptabb állama, ha te bármilyen összeget odaadsz neki, az vissza már nem jön. Ez nem kölcsön lesz, hanem adakozás.


Nem akartam politikát belevinni, de most ez kikívánkozott belőlem, elnézést. De attól még tény, azt a pénzt benyeli, és az életben nem kapod vissza. Feltehetően nem is lány az illető.

dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#7: mondjuk én abban sem lennék biztos, hogy ukrán.
dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
96%
Sosem volt Ukrajnában.
dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 CspCsj ***** válasza:
100%

A "spanyol fogoly" átverés már jóval az internet előtt is létezett, de az utóbbi években inkább "nigériai levelek" néven hivatkoznak rá.

[link]

dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!