Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírusírtó...

Melyik a legjobb vírusírtó telefonra ?

Figyelt kérdés
(Én pl AVG Antivírust használok jelenleg)
dec. 28. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

A legjobb vírusírtó szerintem a "nem észnélkül használni a telefont" a leghatékonyabb.

Én ezzel több mint 5 éve tökéletesen megvagyok elégedve.

dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az iOS.
dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell telefonra "vírusírtó". A vírusírtó maga a vírus.
dec. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

A józan ész.

Aki nem telepítget minden vackot és nem tölt le kétes helyekről appokat, az nem szed be vírust a telefonra.

dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telefonra mérföldekkel nehezebb vírust írni, mint windowsra, így ha normálisan használod, akkor nulla az esélye, hogy bármit összeszedj. A legkritikusabb dolog amit tehetsz, hogy letöltesz minden sz*rt az áruházon kívülről és engedélyt adsz nekik mindenhez is. Ettől talán megtud védeni a vírusírtó, de ez nem olyan, mint a fogamzásgátló… ha ilyesmit csinálsz gondolkodás nélkül, akkor nagyon nagyon nagyon nagy az esélye, hogy valami vírust bekapsz.
dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3: nem is tudtad volna szebben mondani
dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Eset Mobile Security, de csak az alap, fizetés nélkül.
dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!