Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírusirtó...

Melyik a legjobb vírusirtó program PC-re es telefonra egyaránt amiben van VPN fuunkció? Az ár nem számít.

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy a legjobb-e, azt nem tudom, az Avira ad ilyen funkciót, én azt használom.
2022. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legjobb vírusírtó: megelőzés, ne kattintsunk rá mindenféle hülyeségre

Legjobb VPN: attól függ mire kell, de ha anonimitásra, akkor TOR (bár ez nem VPN), vagy mullvad-ról hallottam, hogy jó

2022. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A masodik válaszoló nagyon értelmes. A saját tudatlanságodat ne azzal próbáld kompenzálni hogy fölényeskevde valami f*szságot mondasz. Attól még, hogy nem nyomunk rá mindenre KELL vírusírtó.
2022. dec. 11. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem árt ha van, de ad egy fals biztonság érzetet.

Persze értem én, magyar torrent kultúrában mindenki random exe file-okat tölt le, aztán csodálkozik, hogy lassú a gép xd

Mi a baj amúgy a defenderrel?

Miért nem jó külön VPN?

2022. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs különösebb rossz tapasztalatom vele. Nálam hozzáértőbb emberketől úgy hallottam, hogy nem olyan biztonságos, így az általad említett biztonságérzet miatt szeretnék olyat ami nem hagy cserben.

A VPN-t pedig csak a kényelem szempontjából lenne jobb ha nem lenne külön, így nem kell két különböuő helyre előfizetni.

2022. dec. 12. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A Kaspersky-ben van VPN is. Van ingyenes verziója (a vírusírtónak és a VPN-nek is, az ingyenes vírusírtó egész jó, az ingyenes VPN napi 200 Mb-ot ad, ez nem túl sok).

Ez az ingyenes vírusírtójuk: [link] Csak Angol nyelven érhető el, és az Angol oldalt kell nézni a letöltéshez. A VPN-t automatikusan telepíteni fogja a vírusírtóval együtt, és elérhető a napi 200 Mb, és egy (véletlenszerű) szerverre tudsz vele csatlakozni.

Ha előfizetnél rá, itt tudod megnézni az árakat: [link]


A Kaspersky ingyenes vírusvédője egyébként ugyanazt az adatbázist használja, mint a prémium verzió, otthoni használatra bőven elegendő ez.

Én azt ajánlom, hogy tedd fel mellé még a ProtonVPN ingyenest: [link] Ez korlátlan adatforgalmat ad, és ingyenessel Holland, USA és Japán szerverekre csatlakozhatsz. A hozzánk legközelebbi Holland szerveren átlag 200-400 Mbit/s a sebesség, ez bőven elég HD videókhoz, meg mindenre.

2022. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!