Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Androidos e-book olvasót...

Androidos e-book olvasót mivel védjek a vírusok, kártevők ellen? Az eszköz: Boox Onyx Page, operációs rendszer: Android 11.

Figyelt kérdés
A szintén Androidos mobiltelefonomat az ESET Mobile Security alkalmazás védi, amit kedvelek. Ez az alkalmazás gond nélkül megfelel az említett e-book olvasó védelmére is vagy van ami jobb erre a feladatra? Az eszköz adatai: [link]

jan. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a vírusirtó ha nem minden random linkre kattintasz rá. Sose volt semmilyen vírusirtó se az én, se a cdalád többi tagjának egyik eszközén sem, és sosem kaptak vírust, pedig van köztük technológiai analfabéta. Egy ebook olvasóra pedig végképp teljesen felesleges amit kb. a telefon funkcióinak 5%-ára használsz. Csak lassítja az eszközt, hamarabb lemerül az akksi, stb.
jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Ha azt akarod, hogy még le is lassítsa, és gyakrabban kelljen tölteni, tegyél csak fel vírusirtót feleslegesen, ha olvasáson kívül nem sokra használod, és nem teszel fel minden appot gondolkodás nélkül. Ha van rendes neve, az már jó pont.
jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meglepődtem a válaszokon, mert a csapból is az folyik, hogy minden eszközt védeni kell, de pont azért kérdeztem, mert nem értek hozzá.

Köszönöm!

jan. 6. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
(2) Biztonsági szakértőnek azért nem mondanám magam, de még az asztali gépemen is csak a gyári védelem megy évek óta gond nélkül, legalább 15 éve nem volt vírusirtóm, akkor is csak valami ingyenes, vagy az sem. De a legtöbb fertőzést megfontolt aktivitással el lehet kerülni, a többi sem magától kerül fel, hanem pl. fertőzött SMS-ről hallottam, de az sem érint mindent.
jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!