Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak nekem lett egy kalap...

Csak nekem lett egy kalap sz.ar a telefonom az android 11 óta?

Figyelt kérdés

Tegnap frissült a Samsung A71 em az android 11 es verzióra.

A messenger új chat fej dizájnja undorító, hiába húzom a jobb sarokba új üzenet esetén állandóan a balba ugrik.

A youtube állandóan kidobál.

Az alkalmazások lefagynak vagy leállnak.

És még sorolhatnám... pedig új a készülékem alig 2 hónapos.

Olvastam külföldi oldalakon hogy másnak is nagyon rossz tapasztalatai vannak ezzel.



2021. márc. 27. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Na ezért is jó az iPhone.
2021. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

A chat fejek tényleg gázak. Plusz, ha rendesen nézem meg messengerben az üzit, a chat fejről el se tűnik a jelzés... értesítési sávban is mindig beragad, hiába láttam az üzit, kézzel kell utólag kitörölni.

Máskor meg egyáltalán nincs értesítés. Gáz mindenhogy.

(Sajna ez az andorid sajátja, nem a messengeré, ez az alapvető gond.)

2021. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Fő verzióváltás után ajánlott egy gyári visszaállítás.

Bár a Messenger új design-ja ettől független dolog, de a többi stimmel.

Esetleg próbáld meg a Lite-t, vagy tölts le egy régebbi változatot.

2021. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Telefonom egx 3.5 éves redmi 4x, Android 11-et telepítettem rá és boldogul minden programmal, jobban fut mint az eredeti android ami rajta volt (7.1.2) szóval nekem nagyon megérte váltani, és a telefon korának ellenére, még mindig nem tervezek váltani
2021. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem is feltétlen a messenger zavar, megszoktam már hogy az egyre roszabb és roszabb.

Csak ez az uj cseszekedes idegesit a rossz rendszer miatt.

2021. márc. 27. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Pedig nem kéne hogy gondod legyen, elég erős a vas és van 6GB RAM is, a tárhely sem éppen tartozik a lomhák közé.

Gyári visszaállítást csinálj adatmentés után.

Ez általános droid betegség hogy főverziók között ezt végre kell hajtani.

2021. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Én sosem csináltam resetet egyetlen főverzió váltás után sem és mégsem volt gond.


Viszont most olvasni lehetett, hogy sok android alkalmazás meghülyült egy hiba miatt, amit az ANDROID SYSTEM WEBVIEW frissítésével lehet megoldani, mivel azzal volt valami probléma.

2021. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Igen azt én is épp olvastam hogy sok android készülék meghülyült
2021. márc. 27. 14:24
 9/10 A kérdező kommentje:

# Szerintem nem a mobillal van baj hanem az android verzióval mindenkinek ez a baja, főleg hogy a napokban közleményt tettek hogy az androidos appok meghaltak.

Ez olyan mint a windows... mainstream de semmire se jó, következő telefonom iphone lesz.

2021. márc. 27. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél Oneplus-t vagy Pixel-t, ott jó a Support és ritka a bug-os szoftver.

De hozzáteszem a Samsung is jól áll ilyen ügyben.(egyetlen androidos gyártó aki 3+1 éves biztosít jelenleg)

Másrészt az IOS sem problémamentes, néha ott is vannak szoftveres bug, ez sajna így működik hogy kevesebb energiát fektetnek a tesztelésre és inkább a user végzi ezt a feladatot.(lassan már minden szoftvernél)

2021. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!