Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Üdv! Hogyan tudnám megoldani...

Üdv! Hogyan tudnám megoldani ezt a problémát? Már az idegeimre megy...

Figyelt kérdés
Torrenteztem egy játékot, ami a leirásban irta is, hogy virusként észlelheti a gép, de nem az. Letöltöttem, a Defender már jelzett is, hogy trójai stb... Meguntam, letöröltem a letöltött fájlt de még mindig jelzi ez a szar és nem engedi törölni az értesitésekből. Ha lefuttatok egy gyors vizsgálatot, azt irja, hogy nincs veszélyforrás. Minden rendben... Aztán újrainditás után, vagy csak random, bedobja ugyanazt a játékot virusként, ami már 2 hete nincs is a gépemen. nem tudom se engedélyezni az értesitésekből, se törölni, se karanténba tenni... mivel már nem is létezik a fájl...De ő szerinte ez súlyos és stb... újra telepiteni nem akarom a gépemet ez miatt, mert tudom hogy nem virusos és kb 3TB játékot nem akarok újra leszedni ez miatt... de a jobb sarokban pirosan jelez a defender ikon és idegesit

jan. 7. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd a többi tolvajt.
jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én minden játékot megveszek eredetiben, mert inkább multizom, Az összes CoD, BF... 3TB van tele... stb Mortal Kombat 11 megvan eredetiben, de meg akartam nézni az újat, gondoltam ránézek, érdemes e megvenni. De fel se telepittettem. Köszi a hasznos válaszod. Szép estét kivánok
jan. 7. 18:53
 3/13 Dongaben ***** válasza:
100%
A "Crack" nem a program része. Azt külön kell törölni.
jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Töröltem a komplett mappát, fel se telepitettem.
jan. 7. 18:54
 5/13 Dongaben ***** válasza:
100%
Ja, hogy nem telepítetted fel... Pontosan, mit ír ki a Defender?
jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Dongaben, dobj egy Emailt, küldök képernyőfotót
jan. 7. 18:59
 7/13 Dongaben ***** válasza:
100%
Töltsd fel egy képfeltöltő oldalra, és a linket tedd be ide, hogy mások is lássák.
jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]


csak igy engedte belinkelni. a keepfeltoltes.eu-ból 1 e betűt vegyél el :)

jan. 7. 19:08
 9/13 A kérdező kommentje:
hiába megyek rá hogy karantén, eltávolitás stb. nem csinál vele semmit mert ugye már nem létezik a fájl.. csak nem értem akkor miért érzékeli...
jan. 7. 19:10
 10/13 Dongaben ***** válasza:
100%
Ott van a fájl elérési útja. Keresd meg, és töröld. Úgy látom, több meghajtóra is "befészkelte" magát.
jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!