Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Instagram követésért miért...

Instagram követésért miért fizetnek?

Figyelt kérdés

Valaki rámírt Telegramon, hogy kövessek be 2 oldalt és küld érte 20 USDT-t.

Kiváncsi voltam, hogy mit akar ebből kihozni.

Bekövettem egy kamu fiókommal.

Regisztráltam egy új KuCoin fiókot.

Elküldtem az USDT címemet a telegramon és valóban átküldött 20 USDT-t.


Kérdezett tőlem pár adatot, de kamu adatokat adtam neki. Az egyetlen valós adat a KuCoin-os cím volt, ahova küldte az USDT-t.


Másnap ezt a pénz eladtam az oldalon USD-ért és átküldtem a revolutomra a kapott 19.2 USD-t.... hol van itt az "üzlet" annak aki fizetett?

Nem adtam meg semmi bankkárta adatot vagy bármit amivel tőlem le tudnának húzni pénzt... ne mértem hol lehet itt az átverés.



jan. 26. 00:25
 1/5 bazaltkaroly ***** válasza:
100%

Ez Redditen is szokták csinálni, csak ott az upvote-ok gyűjtésével.

Ezeket a felhasználókat később eladják. Vannak weboldalak, ahol előre készített, sok követővel ellátott felhasználókkal kereskednek. Ezeknek megéri befektetni 10-20 dollárt, mert később, akár több szászért is elsózhatják. Akik ezeket megveszik, azok valószínűleg influencerek, vagy valamilyen terméket reklámozók, akiknek jó a sok követő, mert így az algoritmus is előbb fogja feldobni az embereknek az oldalukat. Ezeknek pedig a nézettség hoz pénzt. Ha jól tudom sok követő után az Instagram is ad pénzt, úgy mint a TikTok, vagy a YouTube, de ebben nem vagyok biztos.

jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek azok: [link]
jan. 26. 10:16
 3/5 A kérdező kommentje:

Na mindegy.. akinek kell ~20 USD ingyen, az így kaphat... de a továbbiakban senki ne küldjön pénzt...

bár én még csinálom az ingyenes taskokat ma, hátha küldenek még valamenynit... de fizetni biztos nem fogok :)

jan. 26. 10:30
 4/5 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Ha akarsz valódi pénzes taskokat csinálni, akkor regisztrálj Time Wall-ra, vagy FreeCash-re. Azok nem átverések, de ne is abból akard fizetni a rezsit. :D Sörpénznek jó.
jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ah, biztos nem.. inkább csak szivatni a scammereket :)

5 új követés után feladtam tegnap.


de ha rámír mégegy ilyen, attól is beszedem a 20 USDt:)

jan. 27. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!