Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van jelenleg egy insta profilo...

Van jelenleg egy insta profilom, viszont csináltam egy "kamu " profil is.Erdekelne hogy valaki ezt ki tudja deríteni hogy én vagyok ? Pl IP-cim vagy bármilyen ilyen dologból?

Figyelt kérdés

febr. 3. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
A rendőrök biztosan.
febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Ha csak maga az instagram valahogy nem leakeli ezt, ami szerintem maximum élőzésnél fordulhatna elő (amiről már biztosan tudnánk), akkor nulla erre az esély.


Te mikor belépsz az instagramba, akkor az ő szerverükekkel kommunikálsz. Mikor megnézed Pistike profilját, akkor is az insta szerverével beszélsz és ő küldi le Pistike profilját neked. Pistike meg mikor megnézi, hogy mondjuk a napját kik látták, akkor az instagram szerverétől kéri le a felhasználók NEVEIT, akik megnézték az ő profilját. Nyílván mikor üzenetet küldesz etc, akkor is így fog zajlani a kommunikáció.


Amit egy átlag ember tudna csinálni, hogy a feltöltött képed EXIF metadatajából próbálna következtetést levonni. De gondolom kamu profilnál nem túl sok kép lehet fent, meg ez egy amúgy se egyértelmű megoldás és a legtöbb ember azt se tudja, mi az az EXIF metadata. Egyébként az is lehet, hogy insta ezeket removeolja…


Szóval nem, senki nem fogja kideríteni. De ha mondjuk az exed kezded el követni és gyanúsan viselkedsz, akkor nem kell valami kiber zseninek lenni, hogy lebukj.

febr. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thunderfairy ***** válasza:
Mi értelme a kamu profilnak???
febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!