Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Akkor is feltorheti egy oldal...

Akkor is feltorheti egy oldal a Microsoft fiókom, ha nem léptem be és nem adtam meg e-mail címet?

Figyelt kérdés
febr. 17. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy oldal nem töri fel a Microsoft fiókod, de más se nagyon.
febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem töri fel a fiókod. Megszerzik valahogy a jelszavad, mert vagy olyan helyen gépelted be ahol nem kellett volna, vagy adatbázis loptak és abból kerül elő.
febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mit tudok ilyenkor csinálni?


A Microsoft fiókba nem tudok belépni megvaltoztatni a jelszót

febr. 17. 17:59
 4/14 anonim ***** válasza:
febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit ír ki nem megfelelő jelszó ezért nem tudsz belépni?
febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 fmaxy ***** válasza:
Be volt kapcsolva a kétlépcsős hitelesítés? Vagy valami authenticator alkalmazással védted? Ezek alap dolgok a mai világban.
febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem a Microsoft fiók jelszavára mert egyszer létrehoztam és azóta nem nagyon használtam.


Rámentem hogy elfelejtett jelszó, de azt írja nem győzködtek meg róla hogy én akarok belépni

febr. 17. 20:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolom sem telefonszám sem másodlagos emailcím nem volt megadva. Mert akkor ezekre tudna küldeni belépési kódot elfelejtett jelszó esetén.
febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Közben kiderült hogy én nem azt a Microsoft fiókot használom a gépemen amit feltörtek. Azóta megváltoztattam a jelszót de a fiók zárolva van ezért hagyom.


A fiókhoz tartozó e-mail címhez tartozó jelszót is megváltoztattam.

febr. 17. 21:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Amelyik fiókot használod be van kapcsolva a kétfaktoros hitelesítés? Azok helyreállítási kódja le van töltve ha telefonod elveszne? Másodlagos emailcím megadva? Erős jelszó amit máshol nem használsz?

Egy személyes fióknál (Microsoft,Google) ez a minimum és akkor nem lopják el. Fiókot nem törnek fel mert nem lehet. A gyenge jelszavak,ugyanaz a jelszó több fiókban, kétfaktoros hitelesítés hánya ezek a gyenge pontok.

febr. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!