Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Microsoft office 365 szolgálta...

Microsoft office 365 szolgáltatást elfelejtettem lemondani időben ilyenkor hónap végén csak elveszik a szolgáltatás?

Figyelt kérdés
A fő fiókomat feltörték ezért kénytelen voltam csinálni egy mellék fiókot ideiglenesen, Útközben visszaszereztem a másikat és elfelejtettem lemondani a mellék fiók on az előfizetést. Jött a számla szerencsére olyan bankkártyát adtam meg amit nem napi szinten használok így nem volt rajta elég pénz így nem bírták levonni. Azonnal írtam a supportnak érdemleges választ nem kaptam.(egy auto válasz) azonnal elkezdtem a fiók felfüggesztését. De azóta 3x próbálták levonni. Ilyenkor következő hó elején elveszik maga a csomag és ennyi? Vagy utólag fizetnem kell?
2023. okt. 14. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Legközelebbre:

Soft Maker Free Office

2023. okt. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél egy kulcsot egy kínai webáruházban.
2023. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!