Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet törölni a felhaszná...

Hogy lehet törölni a felhasználói fiókot? Lécci segits! :' (

Figyelt kérdés

csináltam egy f.fiókot (neve: Rendszergazda), ami jelszavas. törölni nem tudom. Próbáltam jobb egérgombbal. Olvastam h rá kell kattolni arra h felhasználói fiók törlése. Csak nálam nem jelenik meg olyan. Fogalmam sincs az egészről. Próbáltam beállitani h megjegyezze a jelszót és magától automatikusan belépjen, hát nem jött össze, mert még olyan lehetőség sincs. Ha az egérrel rámegyek a felhasználói fiókoknál erre a fiókra, megjelenik pár lehetőség (amikre nem lehet rákattolni se semmi csak megmutatja h mit lehet csinálni ha rákattolok a fiókra.)

:S a legnagyobb problémám hogy amikor bekapcsolom a gépet, mindig kéri a jelszót :-/ erre kéne gyógyír ;D abszolút hülye vagyok ehez tehát ha segitesz akkor magyarázd el lépésről lépésre h mire kattoljak.

amúgy azt mondták hogy nem lehet törölni a felhasználói fiókot ha a neve Rendszergazda :S most akkor telepitsem újra a windowst?


2010. okt. 25. 17:09
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Hogy tisztába legyek a dologgal. Ezt te csináltad, vagy a gyári rendszergazda nevű fiókról beszélünk. Mert nem mindegy.
2010. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:
Szóval. Látom, hogy az alap rendszergazda fiók. Azt sehogyan nem tudod törölni. Fogod, csinálsz egy másik fiókot. Nem adsz meg neki jelszót. Ennyi az egész.
2010. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen én is gondoltam már rá, csináltam is, csak az a baj hogy nekem azzal van bajom hogy magától nem lép be, mert be kell irni a felhasználót olyankor :S

amúgymeg első válaszoló: én csináltam ezt a fiókot, de nem adtam neki nevet és eleve az volt oda irva hogy Rendszergazda, gondoltam jó lesz az úgy, és ezért az lett a neve a fióknak..

most lehet azt hiszi magáról hogy beépitett fiók?:S

2010. okt. 25. 17:25
 4/9 A kérdező kommentje:
én amikor másik fiókot csináltam akkor az új fiók létrehozására kattintottam, nem a vendégfiókra. Remélem ez nem baj?!
2010. okt. 25. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:

nem írd be ezt így kell Windows:


1. Win+ R vagy Futtatás menüpont: “control userpasswords2″

2. Kiválasztjuk a felhasználót, akivel automatikusan fogunk belépni.

3. Kivesszük a pipát a “A számítógép használatához felhasználónevet és jelszót kell megadni.” elől.

4. OK-ra bökünk, majd beírjuk kétszer a jelszavunkat megerősítésként.

2010. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, közben megoldottam a problémát egy egyszerű rendszervisszaállitással:S
2010. okt. 25. 17:46
 7/9 A kérdező kommentje:
áh nem is lett jó, csak amikor a rendszervisszaállitás miatt újraindult a gépem, nem kért jelszót :-/ megpróbálom az utolsót is ...csak kicsit bonyolult nekem xD nem értem ezeket a gépes nyelveket.. :S
2010. okt. 25. 18:25
 8/9 t601s ***** válasza:
Nekem van Windows xp/vista/win7 felhasználói fióktörő programom !! Ha valakit érdekelne.............Keressen nyugodtan !!
2010. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és hogy lehet téged keresni ha még az e-mail cimed sincs kijelezve..?
2010. okt. 31. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!