Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kezdő vàllalkozásom szerettem...

Kezdő vàllalkozásom szerettem volna értékelni a googleben, de nem engedi. VPN-nel menne?

Figyelt kérdés

Volt itthon 5db eldobhatós céges sim kártya, csináltam rájuk 5db google felhasználót. Megkerestem magam a google térképen, majd elkezdtem értékelést csinálni, de már az elsőnél azt írta, hogy hamis elköteleződéses irányelvet sértek, és manipulálni akarom az értékeléseket.

Honnan tudta a rendszer már a legelején?

Ki lehet valahogy játszani?


márc. 22. 13:26
 1/6 ludicrousSpeed ***** válasza:
78%
Van gerinc, gratulálok.
márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

🤔 Minek dolgozni, az elismerésért, ha veregethetjük a saját vállunkat. 🤣

Én speciel fizettem a Facebookon 100.000Ft-ot, mikor indultunk (hogy a környéken tudják, hogy itt vagyunk), nekem vissza jött kamatostul.

Lett online forgalom, pagerank is javult, és persze bevételt is hozott.

Ja és úgy van 28db 5* és 3db 4* értékelésünk (4 év slatt), hogy senkit nem kértem erre, az ügyfelek értékelnek maguktól.

Ez amúgy annyira ratyin is néz ki, ha meghamisítod az értékelést, O perces cég és mindenki nyáladzik róla. Szerintem felejtsd el. Egy kis reklám többet dob a forgalmon.

márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És akkor csodálkozik az ember, hogy ennyi "megbízható-e x vagy y" jellegű kérdés van, ha már a kisvállalkozók is ilyen csaló férgek...
márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk ugyanarról (vagy ugyanolyan gyártójú, típusú és hasonló szériájú) a telefonról/helyről csináltad, a SIM-ek sorozatszámai, illetve a hozzá rendelt telefonszámok egy adott számtartományból származnak, a létrehozott azonosítók nem "diverzek", a létrehozás rövid időn belűl történt.


A VPN nem fog segíteni, az csak a VPN-kliens és a szerver közötti adatforgalmat titkosítja, illetve a szolgáltatódtól kapott publikus IP-címet cseréli le, viszont nem szűri a regisztrációkor megadott adataidat, nem hamisítja meg a böngésző által elküldött "böngésző-ujjlenyomatokat".

márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# mi a megoldás akkor? Van egyàltalán?
márc. 22. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fizetett hirdetés, valódi munka, ügyfelek általi értékelés.


Milyen meglepő, ugye?

márc. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!