Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook Marketplace-n hol...

A Facebook Marketplace-n hol lehet értékelni az eladót? Kedvező tapasztalatokkal vásároltam néhány dolgot a Marketplace-n, de huzamos keresgélés után sem találom a felületén az eladó értékelésének a helyét, azaz miként lehet értékelni az eladót?

Figyelt kérdés

jan. 31. 17:39
 1/4 anonim válasza:
0%
Dehogy nem lehet értékelni én úgy tudom
febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez 👆 a vessző(k) hiányában kétértelműen semmilyen válasz.

A vessző(k) lehetséges pótlásával pedig kétféleképpen értelmetlen.

febr. 2. 23:05
 3/4 anonim válasza:
0%
Mondom NEM lehet sehogyan sem értékelni az eladót. Ennyire nehéz fel fogásod van?
febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha nem szóltál volna hozzá, bölcs maradtál volna.

Így viszont csak a mélysötét, tolakodó tudatlanságod közzétételének a szégyene maradt számodra.


Az ugyanis nyilvánvaló, hogy nagyonis vannak vevői és eladói értékelések a Marketplace-n.

Ezért nem is arra vonatkozott a kérdésem, hanem csak azok hogyanjára.


Nem feladva az ezirányú keresgélésemet, időközben ráakadtam az értékelések módjára is.


Okulásodra (is), íme: 👇

A Marketplace személyes profilban, a név és profilkép alatt ott a felirat, hogy pl.:


"Eladói értékelések ℹ️ "

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️


Az ezután (sötét körben!) lévő kis i-betű (információ) átvezet az összes, értékelésekről szóló, részletes információhoz.


"Nincsenek értékelések

(5 értékelés után látható nyilvánosan.)"


"További információ az értékelések feldolgozásának módjáról."


"Hogyan működnek az értékelések a Facebook Marketplace felületen?


Ha szeretnéd megosztani a visszajelzésedet, és ezzel segíteni másoknak a Marketplace felületen, értékelheted azokat a vevőket és eladókat, akikkel kapcsolatba kerültél.


Az értékeléseidet a Marketplace-en bárki láthatja, aki megtekinti a Marketplace-profilodat."

.... Stb. 🤫


Szívesen!

febr. 3. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!