Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Teljesen átlagos oldalakra,...

Teljesen átlagos oldalakra, pl időkép.hu miért azt hozza be hogy az ön kapcsolata nem privát?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert XP-t használsz..?
ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen oprendszer, milyen böngésző? Ez akkor szokott előjönni mikor régi böngészőt használ az ember, ami régi oprendszer miatt van.


Másik opció, hogy idő vagy időzóna nincs jól beállítva.

ápr. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tablet, android, 7 éves. ☺
ápr. 8. 07:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Na ez a gond, a root certificate a rendszer része, ami nem frissül, így az újabb root certificate-eket igénylő oldalak nem fognak működni.


A lenti cikk alapján a Firefox saját maga adja root certeket, nem tudom ez a mai napig így van-e, kipróbálnám (persze ha fel tudod telepíteni, tekintve hogy 7 éves, lehet ez se fog felmenni)


[link]

ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha, értem, köszi. Lehet újra kéne rakni az egész rendszert, nem tudom foglalkozik e ilyennel valamilyen üzlet.
ápr. 8. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól még hogy újrarakják nem lesz frissebb
ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Újabb verzióval nem lehet?
ápr. 8. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne újabb verzió magától frissült volna. Manapság már adnak frissítést 3-4 évre, de ez újdonság. 7 éve örültél ha 1 év múlva jött egy frissítés ó, és kifújt. Ez nem olyan mint egy PC ahol a 20 éves gépre is felteszed a Win11-et.
ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval kuka 😊
ápr. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!