Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudok belépni se a...

Miért nem tudok belépni se a Crome-al, sem a Firefoxal a gmail-re, youtube-ra? Ezt írja ki: "Az Ön kapcsolata nem privát A támadók megpróbálhatják ellopni adatait (például jelszavakat, üzeneteket vagy hitelkártyaszámokat) innen: www.youtube.com. "

Figyelt kérdés
Mit is hogy/hol kellene átállítani? Tegnap este óta nem tudok belépni. Akkor még azt hittem, majd mára megoldódik, de most már izgulok, hogy mi baj lehet. Fontos lenne megnénznem a leveleimet...
2014. okt. 3. 14:43
1 2 3
 1/24 szántóvető ***** válasza:

véded a gépedet?nem kizárt hogy már késő és feltörték a gépedet,ellopták az adataidat.

[link]

2014. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Annál a linknél is ezt írja, amit linkeltél, így meg se tudom nézni :( avast! Antivirus van a gépemen.
2014. okt. 3. 14:49
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis időd húzd újra a windowst hamarabb túl leszel rajta, mint hogy most malwarebyte és társaival megtalálnád a megoldást HA megtalálnád, egy próbát persze megér.
2014. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Abszolút nem értek az ilyenhez sajnos :(
2014. okt. 3. 15:04
 5/24 szántóvető ***** válasza:

az nagyon kevés.másik gépről kell letölteni pendrive-ra és onnan telepíteni a te gépedre és lefuttatni.

explorer alatt sem működik a neted?

2014. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
működik a neten, de a gmail, youtube, ncore, egyelőre ezeknél írja ki a fentit. Most próbálkozom több oldallal, hogy mit hoz be, és mit nem. Citromail, facebook, gyakorikérdések, 9gag pl bejön. Crome-nál is.
2014. okt. 3. 15:09
 7/24 szántóvető ***** válasza:

keress valami malware irtót.persze újrarakni lenne a legegyszerűbb.

[link]

2014. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
én elhiszem hogy egyszerűbb lenne, de sajnos nem értek hozzá egyáltalán :(
2014. okt. 3. 15:18
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Még van egy másik dolog amit megnézhetsz az a dátum és idő, hogy pontosak e, az évet is nézd meg, hihetetlen de ez is szokott ilyet produkálni..tapasztalatból írok, volt egy alaplapom amibe az elem lemerült totál, így produkálta ezt az idő átállítódást és észre se vettem h 2007et írt a gépem :D
2014. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 szántóvető ***** válasza:
lépj ki a gmail-fiókodból.
2014. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!