Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Sajnos valószínűleg egy...

Sajnos valószínűleg egy külföldi scam oldal Paypal fiókomon keresztül bankkártya zárolást kezdeményezett havi előfizetés vonatkozásában. Nem csináltam felhasználói fiókot és nem töltöttem le az appot. Mit lehet ilyenkor csinálni? Javaslat, ötlet?

Figyelt kérdés
Az oldalon az szerepel, hogy a felhasználói fiókon keresztül lehet törölni a tagságot, ami nekem nincs. A csaló oldal valószínűleg az egyszeri 5 dolláros díjon felül 43 dolláros díjat zárolt havi terheléssel. Mit lehet csinálni? Paypalról töröltem a kártyát, de előirányzott zárolásokkal gondolom ettől függetlenül meg tudják majd terhelni a kártyámat. Mit lehet tenni, hogy ne vegyék le egy hónap múlva a 43 dolláros havi díjat? Letiltani nem szeretném a kártyámat, annak a pótlása is sokba kerül. Van esetleg másik megoldás?

#scam oldal #havi díj zárolás
ápr. 9. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A kereskedő a vásárlás során jogosult az összegre. Az, hogy technikailag zárolva van az egy dolog, nem törölhető. Én tiltanám a kártyám.
ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!