Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezek valószínűleg vírusok?

Ezek valószínűleg vírusok?

Figyelt kérdés

Ezt a 2linket küldték nekem, hogy ide vannak feltöltve az albérletről képek,de elég gyanúsnak tűnik:

elevenapps. com stbstb

magicapp.com stbstb

A másodiknál smst kellett volna küldenem, hogy megerősítsem, hogy nem vagyok robot.

Sajnos számtechguru sem, ezért a kérdés😃


ápr. 22. 20:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ezután a Facebook jelezte, hogy valaki be akar lépni, most este a Gmail küldött értesítést, hogy be akartak jelentkezni az emailembe.
ápr. 22. 20:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vírus-scanner futtatása.


[link]

[link]


Utána minden fontos fiókban jelszócsere.

ápr. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképp cselekednék, mint ahogy írták, plusz még egy másik emailcímet is készítenék csak a Facebooknak, aztán lecserélném arra. Nálam minden olyan dolog, ami potenciális feltörésnek van kitéve, az másik emaillel fut. Ha viszik, akkor csak azt a kettőt vigyék, ne minden mást.


Érdemes lehet a kétfaktoros hitelesítőket is beállítani majd rájuk.

[link]

[link]

ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kétlépcsős azonosítás aktív mindkét fióknál, valószínű ezért nem tudtak belépni.

Telefonon történt az eset, azon nem tudom hogy lehet vírust ellenőrizni.

ápr. 23. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Van iOS-re és Androidra is a 2-es által linkelt ESET meg Malwarebytes.
ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!