Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges, hogy felkerültem...

Lehetséges, hogy felkerültem valamilyen szex-oldalra?

Figyelt kérdés

Iwiwen is és facebookon is kapok elég sűrűn ismeretelneketől leveleket, akikkel közös ismerőseink sincsenek. Eddig mindegyik arról szólt, hogy de szép vagyok, van-e kedvem ismerkedni stb. Most viszont konkrétan azt írta egy férfi, hogy bizonyos összegért mit vagyok hajlandó bevállalni?

Félek attól, hogy a képeim felkerültek valamilyen szex-oldalra és a tudtom nélkül hirdetnek engem....nincsenek kint meztelen, fehérneműs képeim, csak az arcom. Utána tudok ennek valahogy járni vajon?


2010. nov. 19. 14:54
 1/8 anonim válasza:
Valaha is kuldtel magadrol olyan kepet amit feltehettek ilyen oldalakra?Ex pasi?Allitolag igy alnak bosszut a volt baratnokon:)nem tudom
2010. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bénabéla11 válasza:

voltál már "szex" oldalon?

ha csak az arcod van a képen akkor favatkát nem ér a képed egy pronóoldalon:D tényleg...

2010. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Beírod a neved a googleba, és ha fent vagy valahol amit annyian megnéztek már, hogy ennyire sok ismerkedni vágyó került ki közülük, biztos hogy ott lesz az első találatnál a neved. Próbáld ki. Ha igaz a gyanúd, lehetnél majd olyan kedves, hogy megosztod velünk a linket amiért segítettem kideríteni:D De amúgy szerintem nem kell félned, rengeteg perverz van az ilyen közösségi oldalakon, véletlen hogy pont most írtak ennyien.
2010. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

maximum fürdőruhás képem lehet az egyik volt barátomnál....

senkinek nem küldözgettem soha erotikus képeket....csak az arcom van fent közösségi oldalakon.

2010. nov. 19. 15:17
 5/8 A kérdező kommentje:

igen azt már próbáltm, hogy beírtam a nevemet google-ba, de semmi ilyen oldalt nem dobott ki....

köszi a válaszokat!!!

2010. nov. 19. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Szimplán sok az idióta... Illetve ha tényleg szép vagy akkor gondolom az utcán is utánadfordulnak nem csak a neten.
2010. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
SPAM az egész.!
2010. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerős nő kapott Google fordítóprogrammal írt emailt nőtől, édesem, de jó lenne veled meztelenül stb. Címzett nem volt, ez a biztos jele annak, hogy ezek spamok. Állítsd be rá a spamszűrőt.
2010. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!