Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a Nod 32 Antivirus 4 nem...

Ha a Nod 32 Antivirus 4 nem talál semilyen fertőzést a gépemen akkor mennyi az esélye hogy mégis vírusos a gépem?

Figyelt kérdés
Illetve, volt nekem azthiszem egy 90 napos Norton próbaverzióm, aminek ahogy vége lett én nem is nagyon foglalkoztam vele. Ez kb 2 hónapja már lejárt viszont pár napja felugrik egy ablak ami 15 másodpercről visszaszámol és elkezd valamit tölteni. Csak úgy pörögnek a számok a Nortonos ablakban. Ekkor letöröltem a nortont a gépemről de még ma is feljött ez az ablak. Ez mi lehet?
2010. nov. 19. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

SÜRGÖSEN töröld le valamelyik vírusirtót a gépedről. Csak 1 lehet rajta, különben szétcseszik a gépedet.


Amúgy meg az hogy nincs vírus, nem jelenti azt, hogy nincs kémprogramod (spyware) sem. Erősen javaslom a MalwareBytes valamint a Spybot Search & Destroy programokat, ezek ingyenesek, és kialakítanak valamit,amit védelemnek lehet nevezni.

2010. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg csak egy vírusirtót használj!

A NOD32 teljesen elég mindenre..annál már csak az Eset Smart Security jobb.

Nem kell semmilyen spyware kereső,csak feleslegesen fogja a rendszered.A NOD spyware ellen is véd.

2010. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a Norton-t csak ezzel tudod véglegesen elttávolítani!

Norton Removal Tool (Ingyenes, csak 903 KB)

1 Olyan program, amely képes TELJESEN eltávolítani Norton szoftvereket a számítógépről.


[link]

2010. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Adobe Readerrel érkezett a gépemre a McAfee, le is töltötte az Asztalra. De mert Eset Smart Security van a gépemen, villámgyorsan töröltem is. Összeakadnak, lefagyhat a gép.
2010. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek Nod 32 próba volt, Eset online scan 6 vírut talált a gépen, ebből kiindulva lehet, hogy vírus lesz, sőt, valószínű.

Első által javasolt MBAM-t érdemes futtatni kilőtt vírusírtóval.

2010. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
McAfee az én gépemen is van, akkor azt is leszedjem? Illetve tegnap eltávolítottam a onnan ahol felvannak sorolva a programok a Nortont.
2010. nov. 20. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy legyen, de az megbízható, naponta frissitse magát.
2010. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

elmehetsz a háziorvoshoz és elmehetsz egy tüdő gyógyászhoz is.

de ettől még lehet olyan betegséged amit egyik se vesz észre.


ha viszont bemész egy kórházba ahol tetőtől talpig kivizsgálnak akkor nagyobb az esélye hogy észreveszik mi az esetleges betegséged.


magyarán egy vírusirtót de azt jót használj.


na persze ettől még így is becsusszanhat valami

2010. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!