Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A szüleimnek van hozzáférésük...

A szüleimnek van hozzáférésük az Én OTP Junioros kártyámhoz? Látják az elektronikus számlámat?

Figyelt kérdés
Éppen gyűjtök pénzt, és nem szeretném ha belenyúlkálnának. Bár nem hiszem hogy megtennék, csak teljes biztonságot akarok.
2010. nov. 22. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van hozzáférésük természetesen látják menyi összeg van rajta.
2010. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 18 alatti vagy, akkor mindenbe belenyúlhatnak, ami veled kapcsolatos, joguk van hozzá. De ha külön számlád van, akkor valószínú, tiszteletben tartanak annyira, hogy nem nyúlnak hozzá.
2010. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát általában havonta egyszer küldenek levelet amiben benne van a számla vagy mi, hogy miket utaltak rá és te mit fizettél stb. amőgy meg igen, mert asszem különbe nem engedték volna megcsinálni a kártyádat
2010. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A havi értesítőt (számlakivonat a neve) le is mondhatod személyesen vagy az OTP direkten keresztül.


Én sem kértem, hogy küldjenek, helyette OTP direktet használok, ott egy csomó műveletet el lehet végezni, csomó info ott van.

A jelszót pedig nem kell senkinek sem megadni.

Persze, ha azt akarják, hogy mutasd meg... az gázabb.

2010. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!