Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet elveszett pendriv...

Hogyan lehet elveszett pendriveot megtalálni? Van ennek valami elektronikus útja vagy vmi?

Figyelt kérdés

Kb. 5 hónapja veszett el a nyomtatóról egyik napról a másikra a fekete teszkós pendriveom,amin minden élményem(nyári,téli,őszi,tavaszi képek) 3 éves naplóm volt rajta..meg egy csomó zene,amit mára már a Sony Entertainment(húú,remélem jól írtam) letiltott Magyarországnak.És imádtam azt a pendriveot.. szívem csücske volt.

Itt voltak a román-magyar árusok egyszer..egy szép őszi délelőtt.Akkor tűnt el a pendrive.Azzal akart rágyújtani az ember..xDD Aztán végülis nemtom,hogy eltette-e,de az tuti,hogy nincs a lakásban..mindenhol kerestem.Apám is SZOKOTT PAKOLÁSZNI,lehet,hogy ő tette el.. és nem tudom,de hiába kérdezem tőle,hogy hova raktad?te raktad el?ő aztsem tudja,mi az,mert egyrészt nem tőlük kaptam,másrészt nem nagy számítógépesek,mert már idősebbek,és nem érdeklik az ilyen dolgok.

Ezért fordultam hozzátok..,miféleképp,hogyan lehetne előkeríteni a pendrive-omat?


2010. dec. 27. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:

semmi, ezt végleg buktad.


backup 4 president !

2010. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól írja, ennek már annyi!
2010. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Najabasszus.-_- gondoltam.De hova tűnhetett tényleg?:S
2010. dec. 29. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mi sajnos nem tudhatjuk hogy hova kavarodhatott el.
2010. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
abban remenykedtel, hogy letezik valami pendrive felkutato magneses keszulek, mint amivel a femeket keresik a fold alatt? xD
2011. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!