Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet baj a kék halál-bol?...

Lehet baj a kék halál-bol? Többi lent!

Figyelt kérdés
éppen játszottam a Crysis- al és akkor egyszer csak bejött a kék képernyő. amint rájöttem h mi az megnyomtam az újra indító gombot. reménykedtem h nem a kék halál volt az.azután bekapcsoltam ,megkérdezte h hogy akarom elindítani (win 7) rányomtam hogy csökkentett mód és akkor amikor bejelentkeztem azt írta h a hiba oka a :blu sreen. ugye ez nem virus miatt van? és nem származhat belőle baj?
2010. dec. 18. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha játék közben jött be, akkor elég nagy az esély, hogy túlmelegedtél. Valami hőmérő progid nincs? Jobban kéne figyelmed a hőmérsékletre, hűtési megoldások ezrével vannak a neten.
2010. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem. nem volt,de most letöltöttem a core temp-et. nem hiszem h túlmelegedés lehet az oka mert 4 ventilátor van a gépben és abból egy 23cm-es.


De baj lehet ebböl????

2010. dec. 18. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi volt a hibaüzenet? Itt találsz rá magyarázatot:

[link]

2010. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!