Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi az a kék halál? Van valami...

Mi az a kék halál? Van valami jele ahonnan felismerjük, hogy néz ki, mit lehet ellene tenni ha elkapja a gép?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 08:42
 1/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Innen lehet felismerni:

[link]

Mint látható, elég sok infót ír ki a hibáról, amit azért nem könnyű átlagos felhasználónak megfejtenie.

2011. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy üzenet, ami egy hibáról számol be; kék képernyőn jelenik meg. Win98-ban már akkor is ilyet kaptál, ha kivetted a CD-t, miközben futtattál róla valamit, XP-től már nem igazán szokott lenni, csak tényleg kritikus hibáknál.
2011. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Olvasnivaló:

[link]

2011. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
érdekes nekem már win7-en is volt 2-szer:D
2011. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válaszoló azt mondta, hogy "nem SZOKOTT lenni" az nem jelenti, hogy nem is lehet :)


Az oprendszer is csak egy program, s mint olyan, összeomolhat :)

2011. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kékhalál nem a windows hibája, mert 60-70% ban a driverek miatt történik. Az más kérdés hogy a windows engedi hogy a driverek hozzáférjenek a kernelhez (linux/mac nél ilyen nincs). Szóval mégis csak a windows hibája.

Ha kékhalált kap a géped, akkor indísd újra (alapértelmezettben automatikusan elindul) és rendesen működni fog a géped (ha nem egy vírus okozta, ami berakta magát az automatikusan induló programok közé, így amikor elindul a gép egyből BSOD)

2011. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őőő, egy system fájlban meg lehet változtatni a színét is :DD

Nekem MSI Windem van, miután megvettem, ötször volt kékhalál, egymás után. Utána lett OS X a gépen, és most is arról írok :-)

2011. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!