Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítség! Tud valamit a...

Segítség! Tud valamit a System Security 2011, hogyan kell eltávolítani?

Figyelt kérdés
ez valami trójai és sehogy sem tudom eltávolítani segítsetek
2011. okt. 27. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rendszer Security 2011 eltávolítása:

1. lépés:

Írja be valamelyik tézisek rendszer Security 2011 aktivációs kulcsot a regisztrációs ablakban. Kattintson a "Enter aktiváló kulcs" gomb található a bal alsó sarokban a fő program ablak be csak egy ilyen kulcsot (minden kulcs külön sorban):


3541567625

8196345414

8196375436

9972439689

1171249582

2294654156

2343258649

2961332892



Ha a regisztrációs kulcs megadása, System Security 2011 fogja gondolni, hogy már vásárolt, és nem generál hamis figyelmeztetéseket. Ugyancsak lehetővé teszi bizonyos fogyatékos Windows-szolgáltatások. Megjegyzendő, hogy a regisztráció ez a program nem távolítja el azt a számítógépről. Ez csak letiltja hamis figyelmeztetéseket.


2. lépés

Ez a fertőzés ismert, hogy módosítsa a proxy beállításokat. Ez elfogja a kapcsolatot az internet és lehet, hogy nem tud elérni egyes internetes források. A javításhoz le és futtassa proxy eltávolító eszköz. Az eszköz automatikusan elindul, csak dupla kattintás, és akkor ezt a munkát. Letöltés alábbi linkre:



Letöltés remove_proxy.exe


Eltávolítása után proxy, akkor most tudja letölteni kémprogram-eltávolító


3. lépés

Töltse le, telepítse és futtassa kémprogram-eltávolító eszköz. Ez átvizsgálja a PC-malware fertőzések.

[link]

eltávolító rendszer Security 2011


Ha nem tudja letölteni, illetve futtatni kémprogram-eltávolító futtassa registry fix (link alább). Ez lehetővé teszi a programok végrehajtása. letöltés registryfix.reg fájlt, kattintson rá duplán, kattintson az Igen, majd az OK gombra.

"LETÖLTÉS registryfix.reg" -re klikk!


Ha a telepítés nem sikerül, akkor próbáljon meg letölteni testreszabott telepítő épült a szakembereink a bypass rendszer Security 2011 spyware fertőzés. Az Ön böngészője jelentheti, hogy ez a fájl nem biztonságos. Kérjük, hagyja figyelmen kívül ezeket a figyelmeztetéseket. letöltése testreszabott telepítő


A rendszer Security 2011 eltávolításával kapcsolatos tudnivalókat (a fertőzött számítógép):


1. Indítsa el a számítógépet csökkentett módban. Kattintson a Start gombra, kattintson a Leállítás, az Újraindítás gombra, kattintson az OK gombra. Során a számítógép indítási folyamat nyomja meg az F8 billentyűt többször, amíg meg nem jelenik a Windows speciális rendszerindítási lehetőségeinek menüjében, majd válassza a Csökkentett mód hálózattal a listából.


2. Nyissa meg az Internet Explorer, kattintson az Eszközök és válassza ki az Internet Options. Válassza ki a "Kapcsolatok".


3.Kattintson LAN beállításokat, ha használja a proxy szerver a LAN van jelölve, törölje azt , majd nyomja meg az OK gombot.


4. Letöltés HijackThis és mentse el az asztalon. Egyes rosszindulatú programok képesek blokkolni HijackThis, így ha rákattint a letöltési linket, a Mentés párbeszédablakban nevezze HijackThis.exe a iexplorer.exe, és csak ezután kattintson a Mentés gombra. Elmentése után a fájlt az asztalon, kattintson rá duplán. A fő HijackThis ablakban kattintson a "Do rendszer program csak" gombra. Válassza ki ezeket a bejegyzéseket (a hely, a kullancs, a bal oldalán a bejegyzés): O4 - HKLM .. Run: [<random>] C: WINDOWS system32 <random>. exe O4 - HKLM .. Run: [<random>]% AppData% svhostu.exe O4 - Startup: crss.exe


Kiválasztása után szükséges bejegyzést, majd kattintson a "Fix Checked". Ezt az eljárást követően bezárhatja HijackThis, és folytassa a következő eltávolítási lépésre.


5. Letöltés jogos anti-spyware szoftver teljes mértékben eltávolítani System Security 2011 a számítógépről.


eltávolító rendszer Security 2011

Egyéb eszközök ismert eltávolítani System Security 2011:



iS3 STOPzilla

Malwarebytes Anti-Malware


További információk:


Egyes rosszindulatú szoftverek módosítja böngésző beállításait, és letiltja letölthető a kémprogramok és vírusok eltávolítása szoftver. Ha problémák merülnek le anti-spyware szoftver az Internet Explorer, próbálja letölteni a Chrome, Firefox, Opera, stb


Ha nem tudja elérni Internet:


Helyezze a számítógépet csökkentett módban. Kattintson a Start gombra, kattintson a Leállítás, az Újraindítás gombra, kattintson az OK gombra. Során a számítógép indítási folyamat nyomja meg az F8 billentyűt többször, amíg meg nem jelenik a Windows speciális rendszerindítási lehetőségeinek menüjében, majd válassza a Csökkentett mód hálózattal a listából.


Indítsa el a Feladatkezelő. Nyomja meg a ctrl + alt + del (vagy ctrl + shift + esc) és vége feladata a folyamatok gazember program. (Ha ezt követően eljárás nem tud hozzáférni olyan programokat, nyomja meg a Ctrl + Alt + del, kattintson a Fájl, válassza az Új feladat, és írja be explorer.exe majd nyomja meg az OK gombot. Nyissa meg az Internet Explorer, kattintson az Eszközök és válassza ki az Internet Options. Válassza kapcsolatok, majd a LAN-beállítások gombra, ha használata a proxy szerver a LAN van jelölve, törölje azt, és nyomjuk meg az OK gombot. Miután ezt az eljárást meg kell tenni, hogy csatlakozik az internethez. Most letölthető anti-spyware szoftver a "Top spyware eltávolító" részt és teljes szkennelést hajt végre. Töltse le, telepítse és ne felejtsd el frissíteni a választott anti-spyware program. majd futtatni egy teljes rendszer ellenőrzést.


--------------------------------------------------------------------------------


Ha nem tudja eltávolítani System Security 2011, akkor használja ezt a kézikönyvet eltávolítása utasítást. Használja saját felelősségére. Ha nincs erős számítógépes ismeretek akkor károsíthatják az operációs rendszert. Használd, csak akkor, ha egy tapasztalt számítógép-felhasználó. (Tudnivalók a végén folyamatokat, távolítsa el bejegyzéseket ...)


Utolsó ilyen rendszer Security 2011 folyamatokat:

random.exe


Távolítsa el ezeket a rendszer Security 2011 bejegyzés:

HKEY_CURRENT_USER Software System Security 2011

HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion Run "<random>"

HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion Run "<random>"


Törölje ezeket a System Security 2011 fájlokat:

% StartMenu% Programs System Security 2011

% StartMenu% Programs System Security 2011 System Security 2011.lnk

% StartMenu% Programs Startup crss.exe

% System% <random>. exe

% UserProfile% Desktop System Security Biztonsági 2011.ico


--------------------------------------------------------------------------------

Általános tipp eltávolítása System Security 2011:

* Ha nem tudja letölteni anti-spyware szoftver: Kattintson a letöltési linket, amikor a mentés megnyílik változtassa meg a fájl nevét (például: ha a letöltés mbam-setup.exe nevezd át iexplore.exe).

* Ha telepítette anti-spyware program, de nem tudja futtatni: kattintson a Futtatás, írja be a% ProgramFiles% és nyomja meg az Entert. Mappa megnyitása az Ön anti-spyware program, keressen futtatható fájlt, és nevezze át. (Pl.: nyitott Malwarebytes 'Anti-Malware mappában kattintson jobb gombbal a fő futtatható fájl (mbam.exe), majd kattintson az Átnevezés parancsra. Nevezze át a fájlt mbam.exe iexplore.exe, winlogon.exe firefox.exe ...

* Ha nem tud hozzáférni az anti-spyware szoftver, próbáljon meg létrehozni egy új felhasználói fiókot:

Kattintson a Start -> Beállítások -> Vezérlőpult.

Kattintson a Felhasználói fiókok, és hozzon létre egy új fiókot.

Indítsa újra a számítógépet és jelentkezzen be egy újonnan létrehozott felhasználói fiókot.

* Miután ezt az eljárást meg kell tenni, hogy hozzáférhet a anti-spyware programok. frissítése és futtatása egy teljes rendszer scan.


Forrás:

[link]

2011. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Remove Fake Antivirus (Ál, hamis, antivírus eltávolító)

Ismertetés:

[link]

Letöltés:

[link]

Telepítés nélkül használható program !


link---> [link]


Ha ezzel nem megy, próbáld, CSÖKKENTETT MÓDBAN, naprakészre frissített Malwarebites' Antimalware programmal a TELJES keresést! amit talál, karanténba teszi, onnan törölheted.

2011. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!