Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet letörölni a...

Hogyan lehet letörölni a Personal Internet Security 2011-et letörölni a merevlemezemről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Feltelepítettem ezt a vírusirtó programot a számítógépemre, és akárhol keresem a mappáját, csak a parancsikonát találom.A Program Files-ban sincs benne.Sűrgős lenne, mert 10 percenként azt ajánlja, hogy fizessek a teljes verzióért.
2011. jan. 9. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy hamis vírusirtó, és sz@rt sem ér. Próbálkozz egy rendszer visszaállítással vagy online scannel.
2011. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Már akkor gyanút fogtam, amikor 9 trójai vírust talált a gépemen.

2011. jan. 9. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:

a folyamat részletesen leírva, képekkel illusztrárva

[link]

2011. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos benne van Google keresőjében és csak a Mozilla Firefox WOT kiegészítője jelzi, hogy vírus! Ha vírusirtót keresel a gépedre, kizárólag megbízható oldalakat használj.

Ezek magyarok: www.origo szoftverbázis.hu, www.letoltes.prim.hu, www.pcworld.hu, www.chip.hu

2011. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

OFF:

A download.chip.eu-t amúgy ne használjátok, mert elég veszélyes. Innen régebben benyeltem egy (illetve több) károkozót, pedig az Unlocker-t akartam letölteni. Kezdjük ott, hogy nem is az jött le. Az ESET Online vírusirtó távolította el a gépemre települt károkozókat.

Ma már nem nyalnám be a dögöket:

[link]

Jó, csak reklámprogik, de akkor is... /Állítólag a veszélyesebb fajta/

ON



Kérdező, meg akik olvassák a válaszokat:

Az esetből tanulság, hogy csakis ismert, híres termékeket töltsünk le, azok nagy valószínséggel valódi vírusirtók lesznek. Ha nem ismerjük őket, akkor kérdezgessünk ismerősöktől, vagy fórumon!

A gyártó saját oldalát, azon kívül a szoftverbazis.hu-t vagy a download.com-ot ajánlanám.



A helyedben szétnéznék a boot-olható CD-s vírusirtók terén is (tiszta gépről kell kiírni!!):

[link]


Amit előttem ajánlottak, azokat sikerült futtatnod?

2011. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security használata mellett nincsenek gondjaim a www.chip.hu-val, úgysem engedi telepíteni, ha fertőzött. És kizárólag Asztalra töltök le. Sérült fájlok az Origo szoftverbázison is előfordulnak. Nekem a legjobban a www.letöltés prim.hu működik.
2011. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!