Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy vírus a gépemen, amit...

Van egy vírus a gépemen, amit nem tudok sehogy letörölni, az a lényege, hogy minden egérkattintást kettőnek érzékel. Tudtok nekem egy programot ajánlani, ami megoldaná a problémám (formázás nélkül)?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon idegesítő vírus, egyet kattintok az egérrel és mindig kettőnek érzékeli. Ha rákattintok egyszer egy mappára, azonnal megnyitja, ha rákattintok egyszer egy zenére, elkezdi lejátszani, egyet kattintok a vissza gombra, kettőt megy vissza... Avast, AVG, Spybot Search & Destroy nem segít. Kérlek, tudnátok valami tanácsot adni? Esetleg valami programot ajánlani? Köszönöm előre is!
2011. okt. 18. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lol...

Ez nem feltétlenül vírus.

A vezérlőpult / egér menüben lehet állítani, hogy a mappáka/fájlokat sima vagy dupla kattintásra nyissa.

Ha nem ez van elállítva, akkor lehet az egered is hibás. Nekem többször is előfordult kikopott balgombos egereknél, hogy egy kattintást kettőnek érzékelt.


Ha csak el van állítva az egered, nyert ügyed van. Ha az egér kopott ki, szarul jártál.


Nem értem egyesek miért egyből vírusra gondolnak...

2011. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem értem egyesek miért egyből vírusra gondolnak..."

Értenek a gépekhez, az kizárt hogy ők rontották volna el, külső hiba kellett hogy legyen ;)

2011. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolok vírusra, mivel a vezérkőpultban semmit az égvilágon nem állítottam el (ezt most is ellenőriztem), és formázás után 1-2 hónapra mindig ugyanúgy jelentkezik a probléma.
2011. okt. 18. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy csak ez :


[link]

2011. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!