Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi ez a hirtelen jött nagy...

Mi ez a hirtelen jött nagy Facebook mánia?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, miért lett ez a közösségi portál így felfújva? Ugyan olyan sz*r, mint az iwiw, myvip, és társai. Ti mit gondoltok? Köszi a választ!
2011. jan. 21. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, az összes ilyen oldal egy nagy rakás sz.r, én egyiken sem vagyok már fent.
2011. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

nem tom engem is meghívtak rá,de nagyon utálom......


ráadásul nem lehet róla le regisztrálni csak a fiókodat felfüggeszteni.......na ezt volt a magas pont...hogy lehet azt megengedni,hogy vmiről ne iratkozz le


pofátlanság és nyelik be a miliárdokat ezek is

2011. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Van aki azt hiszi, a netes barátság azonos a valóságossal.

Ez az illúzió csak tapasztalás során változhat...de ha a gép előtt ülnek csak?

2011. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Én csak a Facebookon vagyok, és szeretem.

Ha nincsen sok ismerősöd, barátod az életben sem, akkor tényleg felesleges, de egyébként pedig hasznos.

Egyrészt ki lehet váltani az sms-t, meg a hívást, mert szombaton ott ingyen meg lehet beszélni a bulit, vagy bármi mást.


Szóval nem önmagában a Facebookkal nincs gáz, akkor van gáz, ha valaki ott éli az életét és még azt is kiposztolja, hogy milyen színűt **art.

2011. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak azért regisztráltam mert akinél a reklamációmat be nyújtottam csak itt volt elérhető. Természetesen csak annyi történt, hogy innen is eltűnt. Csak kiegészítés kép: ha felföggeszted magad és 2 hétig nem lépsz be megszűnik a profilod. Én legalább is így tudom de ezen az oldalon részletesen leírták párszor. gyakorikerdesek.hu
2011. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%

Én azt utálom, nem is azt hogy mániásak, hanem tényleg azt, hogy facebook-on is ilyen kis falusi gyerekek, már olyanokat írogatnak, tiszta helytelenül, 13-14 évesen hogy ,,kösz, nem kérek faszt.^^" Ez nagyon fel tud idegesíteni. Facebook is csak arra való, hogy "Xy és Xg ismerősök lettek", stb... Amúgy meg már a gyerekek miatt is, legalább lenne valamilyen szabály, mert egymástól tanulják, és úgy viselkednek, mint a hisztis sztárok, meg a pestiek...

Pl. ezt gyerekek elől lekéne tiltani...

2011. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy tavaly a Facebookon nyertem egy Vodás telefont, már csak ezért is LÁJK! :D
2011. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! (:
2011. jan. 21. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Utálom az ismerősök nevében küldött Facebook meghívókat, én már régen töröltem magam onnan.
2011. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van aki azt hiszi, a netes barátság azonos a valóságossal.

Ez az illúzió csak tapasztalás során változhat...de ha a gép előtt ülnek csak?

2013. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!