Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy lánnyal tök jól elbeszélgetek /msn, facebook/, akkor minden jó, akarnak is ismerkedni, de amikor megkérdezem hogy találkoznánk-e, akkor hirtelen valami dolguk lesz, lelépnek, utána meg már le is tiltanak?

Figyelt kérdés

/nem jönnek fel msn-re, pedig előtte mindig feljöttek/

17,5F


2011. márc. 20. 10:04
 1/8 Kingaa1 ***** válasza:
100%
az elején toleránsak a végén megijednek, ne légy túl nyomulós!
2011. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oksa:-)
2011. márc. 20. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert beszélgetni jó veled, de nem tetszel nekik képről.
2011. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nehéz lenne pontosan megmondani. ebből vond le a megfelelő következtetéseket: ne msn-ez és chatelj sokat barátnőszerzés céljából mert fölösleges időpazarlás! ha tetszik valaki akkor hívd el, beszélj vele az iskolában, bárhol csak ne interneten.
2011. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem teljesen igaz amit az eddigieket mondanak.


Én ha megakarok ismerni egy lányt akit meglátok neten, ugyanúgy felveszem vele a kapcsolatot mint te.


A csajokról tudni kell hogy az első beszélgetéskor, vagy legelőször amikor meglátják a képedet már eldöntik magukban hogy akarnának-e a férfitől valamit vagy sem.


Ezért sem húzom az időt általában és maximum egy hét, de néha néhány nap beszélgetés, ismerkedés után találkozóra hívom őket. Aki nemet mondott eddig, annak gondolom nem jöttem be, de akinek -utólag kiderült- tetszettem az habozás nélkül igent mondott. Olyan is volt hogy mondott valamit hogy most nem ért rá, de aztán később egy máskor találkoztunk amikor lett ideje, szóval van olyan hogy tényleg nem ér rá.


Nálad valószínűleg az áll fent hogy nem jössz be azoknak akikkel beszélgetsz. Nem hinném hogy az áll fent amit mások mondtak, hogy "elkapkodod" a dolgokat.


17/F

2011. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem beijednek.
2011. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
velem is ált. ez van..:| csajszi vagyok, ha gondolod, írj privit ;)
2011. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

utolsónak ment a privi ;-)

2011. márc. 20. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!