Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mitől olyan jó a kaspersky?...

Mitől olyan jó a kaspersky? Van vmi hátránya azonkivűl, h lelassítja a gépet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az a hátránya még,hogy feketelistásak lesznek a kulcsok,ha nem veszel legálisat.Mindig újabb és újabb kalózkulcsot kell keresned.Kábé egyhavonta,de sokszor van amikor tovább tart azért lényegesen.


Amúgy meg,hogy mitől jó?...Mitől jó a Merci vagy a Lexus?...


A Kasperskyt oroszok csinálják,akik az informatikában,főként a kalóz,illegális dolgokban élen járnak.Tíz hackerből hét orosz,kettő magyar,egy meg vhonnan máshonnan való.(Ez persze nem hivatalos felmérés,csak egy szemléltető...)

2009. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a norton a virust kitörli, a fájlt meghagyja, a kasp. pedig a fájl is kitörli. ebből a szempontból akkor jobb a norton. Ilyesmire lennék kiváncsi.
2009. febr. 6. 12:49
 3/17 A kérdező kommentje:
hogy lehet hozzá hamis kulcsot keresni? a google be beütöttem, de semmi eredmény...
2009. febr. 6. 13:08
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet így általánosítani,ahogy te csináltad...

Ez olyan,mintha azt mondanád:a Merci kicsúszik a kanyarban,a Lexus meg nem.Tehát ebből a szempontból jobb a Lexus...Egyébként a Norton is egészen jó antivírus,úgy hallottam,hogy kinőtte korábbi betegségeit.(nem fogja már annyira iszonyatosan a gépet,nem okoz rendszerhalált...)


De ha ennyire kíváncsi vagy:


Annak idején,amikor kijött az "iloveyou" vírus,akkor egyedül csak a Kaspersky tudta megfékezni,anélkül,hogy ismerte volna magát az ellenszert,ugyanis még nem volt.Ezt úgy nevezik,hogy proaktív védelem.(ilyenkor a vírus működéséből következtet a védelem,hogy mivel áll szemben)

2009. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Torrentoldalakon,letöltőfórumokon pl.
2009. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
akkor melyik a legjobb ingyenes vírusírtó? de tényleg a legjobb!!!! és frissítések mindegyikhez vannak? d eolyanok amiket haza lehet vinni, és nem egyenesen online, mert nincs otthon netem!
2009. febr. 6. 13:26
 7/17 A kérdező kommentje:
Trojan Remover 6.7.1 sem fér meg kasperskyvel? a trójaiaktól félek mert nagyon megbolondították a géept
2009. febr. 6. 13:32
 8/17 anonim ***** válasza:

A legjobb ingyenes(itt most valóban ingyenesekről beszélek,nem feltörtekről)szerintem az avast.Nekem legalábbis ez jött be.Jó még az AVG is.Sokan dícsérik az avirát is.(van ezeknek fizetős változataik is,de van ingyenes is)Ma már minden vírusirtóhoz van frissítés,szinte minden nap jön.De ha nincs neted,akkor nem nagyon...

Bár van olyan,amelyiket lehet cd-ről,pendrive-ról is frissíteni.Máshol letöltöd,aztán hazaviszed.Hogy ez pontosan hogy működik,azt ne kérdezd.Telepítéskor egyszerű,mert csak haza kell vinned a telepítőfájlt.De avastnál pl kulcsot kell hozzá kérned a neten,amit elküldenek az emiledre.Azt kell beírnod,és akkor egy évig működik.A többit márkát nem tudom pontosan.


De ezek főként vírusirtók,nem komplett védelmi rendszerek.Ha akarsz melléjük tűzfalat,vagy egy plusz antispywaret,akkor azt külön kell feltenned.Avast elvileg véd a kémektől is,avira biztosan nem(az ingyenes nem),AVG-t nem tudom.

2009. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Össze-vissza kérdezel:)


Nem,a Kaspersky semmivel sem fér meg békességben,nem tűr meg semmi mást maga mellett.Viszont nem is szükséges...

2009. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem szükséges? tegnap betettem egy cd-t, a norton kiirta h trojai van a cd-n, és h vegye ki a cd-t, aztán felraktam a kasperskyt, az meg nem írta ki. frissítés kell,de a kulcsom feketelistás....szóval nemtudok így frissíteni...így akkor már nem oylan jó h a kasp.van fenn, ezért gondolkodom azon, h átváltok egy ingyenesre, és ahhoz tudok vinni frissítést.
2009. febr. 6. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!