Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik beállítás jó a Kaspersk...

Melyik beállítás jó a Kaspersky Internet Security 2011-re?

Figyelt kérdés

Van 1 olyan hogy:


-Művelet automatikus kiválasztása


-Válasszon műveletet: Vírusmentesítés;ha nem lehetséges-törlés.


Azt szeretném tudni melyik beállítás hogy amikor a Kaspersky választja ki hogy törölje a vírust.Nem kell felhasználói besegítés.


2011. jan. 31. 21:10
 1/3 Jason Becker ***** válasza:

Nos, nekem Kaspersky van és az biza elég komoly, pláne hogyha naprakész...


Ha automatikus műveletet választasz, akkor ne csodálkozz, hogy "bizonyos" programok nem fognak működni, amit pl. netről szedtél, meg ilyenek.

Legyen az egy TotalCommander akár.

De ha konkrétabban leírod a problémát, akkor rajta vagyok, mert ez így bizony elég "általános" kérdés.

2011. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel a termékkel nincsenek jó emlékeim... :-\

Mindent vírusnak észlel.


Tök alap programot írtam ami semmi olyat nem csinált erre kikapja a rendszerből. xDD

2011. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jason Becker ***** válasza:

Nos, én megvettem a Kaspersky-t és nem mond hülyeséget. Ha valami nem tetszik neki, akkor általában érdemes hinni. Vannak demo-progik, amiket úgy "ajánlanak fel" a köz számára erre szakosodott programozók, hogy közben - mivel ők is élnek valamiből - beletesznek némi reklám-cuccot, ilyesmit. Na ez már éppen elég egy naprakész "gépvédelmezőnek", hogy ordibáljon.


Én minden esetre azt javaslom, hogy ha van rá lehetőséged, akkor először telepítsd fel a progit valami olyan helyre, ami nem rendszer-közeli vinyó (teszem azt partícionálod, vagy két vincsid van) és kézivezérléssel próbáld a Kaspersky-t megregulázni. Ehhez azonban érdemes tanulmányozni a vírsirtót, mi nem tetszik neki.


Mert ugyebár, ha jelen van az emberi tényező, akkor a Kaspersky hiába kérdezget, ha aztán úgyis rányomod, hogy "MEGBÍZHATÓVÁ TÉTEL", vagy hasonlók... Mert úgyis játszani fogsz vele, ha rákattantál! :)

2011. febr. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!