Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Micro SD kártya írásvédettségé...

Ronai kérdése:

Micro SD kártya írásvédettségének megszüntetése. TUlajdonságok menüből nem sikerült. Hogyan, milyen módszerrel tudom eltávolítani az írásvédettséget?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megkeresed az oldalán az írásvédő kapcsolót, és visszatolod az eredeti helyére? :-)
2011. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bővebben:

MIcro 4GB SDHC kártya, új, adapterbe helyezve panasonic fényképezőgépbe téve USB kábellel csatlakoztatva aPC hez.

Bármit csinálok nem veszi le az írásvédettséget a mappákról, így sem fel- sem levenni nem tudom az adatokat .

2011. febr. 5. 12:43
 3/4 Click0218 válasza:

A legelső nagy tudású válaszolónak üzenném, hogy a MicroSD kártya oldalán nincs kapcsoló, mint a hagyományos SD-n.

A másik meg az, hogy engem is érdekelne a megoldás mert nekem a telefonban volt a kártya hibát jelzet rá hogy nem olvasható nem írható azután már fel sem ismerte de viszont gépről kimásolni tudok de törölni vagy formázni nem, mert azt jelzi, hogy írásvédett. Valaki tudna nekem ebben segíteni?

2011. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Click0218 válasza:
És a kártyám 2napos Kingmax 16gbos MicroSDHC.
2011. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!