Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy frissítsem a vírusirtót?...

Hogy frissítsem a vírusirtót? Ki írta angolul, hogy elavult, frissíteném, de jelszót és felhasználó nevet kér, amit persze nem tudok. Van megoldás? Külföldön vagyok és nem megyek haza egy darabig, úgyhogy itt kell megoldanom.

Figyelt kérdés
Szóval a gépemen McAfee Security Scan Plus kiírta, hogy a gépem veszélybe van. Pár napja az ESET Smart Security is pirosan világít, ott próbáltam frissíteni,de kérte a jelszót... tanácstalan vagyok. Azt se értem miért 2 ilyen program van a gépemen. Az üzletben amikor rárakták a windowst,azt mondták,h soha nem fog lejárni a licens. akkor most még is?
2011. febr. 9. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2-nek nem kéne fent lennie egyszerre. Am ha ingyenesen akarod megoldani akkor annyit tehetsz hogy letörlöd őket, és felteszel valami free liszenszű antivírust.
2011. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a szervízben kalóz liszenszet adtak.Szedd le mind a kettőt,és tedd fel az avastot.Ha regisztráltad egy évig jó ingyen.Utána figyelmeztet,majd ha ujra regisztrálsz ujra jó egy évig.Ingyen,legálisan.
2011. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezek a vdelmi szoftverek, lícensz idővel rendelkeznek!

max. 1-2 éves liszenszet lehet vásárolni. ha lejár, újból meg kell venni.

használd az ingyenes, Microsoft Security Essentials-t valós idejű védelemmel rendelkező szoftvert! Magyar nyelvű, és az ingyenesek közül az egyik legmegbízhatóbb!

Microsoft Security Essentials Hun.


Letöltés:

Win7 - 64 bites: 8.4 MB

[link]



Win7 - 32 bites: 8.2 MB

[link]


XP - 32 bites: 12.5 MB

[link]

2011. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Microsoft meg a vírusirtó, rám szakad az ég! Mi garantálja, hogy nincs benne legalább annyi bug, mint az oprendszereikben? Nekem már volt vele kellemetlen tapasztalatom...

Töröld le ezt a két irtót (a szervízben jól átb@sztak, még jobban, ha pénzt is kértek egy tört verzió feltelepítéséért, ami valószínűleg nem is védte rendesen a gépet (vagy védte, és csak legális próba volt, de akkor is átb@sztak)).

Tegyél fel ingyeneset, vagy használd az ESS-t próbaidőben (megoldható, chip magazin gondolom, feléd is beszerezhető), vagy cseréld le valami ingyenesre, pl AVG-re, vagy ha gyengébb géped van, akkor Avirára.

2011. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

@02-09 20:37: nna húzz a fenébe Bill Gates! A windows tűzfal is olyan, hogy ki van kapcsolva mégis blokkol. amit meg kéne, azt nem blokkolja...



eset-et nem ajánlok. szubjektív vélemény, lassítja a gépet, a vírusírtó része a pro-ból átfejlődött a gagyiba,

vírusírtásra (ami tényleg gyilkos vírus) malwarebytes. tűzfalra zonealarm. utóbbi nem 100% os ajánlás, még tesztelnem kell. per pill semmit nem használok :D

2011. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!