Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehetek teljes jogú...

Hogyan lehetek teljes jogú felhasználó? (Windows 7)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a Program files mappa írásvédett, és ezt sehogy nem tudom megszüntetni. Azt olvastam, hogyha teljes jogú felhasználóvá válok, megoldhatom ezt a problémát.
2011. júl. 7. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát például ha a fájlkezelődet rendszergazda jogokkal indítod.

Pl ha total commandert használsz, akkor jobb klikk az exe-re és Kompatibilitás fül>Futtatás rendszergazdaként bepipálod


Az UAC-ot nem javaslom kikapcsolni

2011. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úristen..én meg azt hittem valami tök bonyolult módon kell megcsinálni. Amiket olvastam teljesen érthetetlenek voltak.. De sikerült, köszönöm szépen, ezer hálám!!:)
2011. júl. 7. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Az UAC jó, ha nem nagyon telepítel a gépre különböző rendszer programokat, vagy régi programokat. Nálam rengeteg zavart kevert, ezért jól kikapcsoltam. Inkább tűzfalat használok, de egyébként tényleg nem kapcsold ki, ha nem muszáj.
2011. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az uac-t kapcsold ki semmire nem jó az és megoldódik minden gond.
2011. júl. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!