Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik tűzfal-vírusírtó...

Melyik tűzfal-vírusírtó párosítás ad egy elfogadható működést?

Figyelt kérdés
Egy XP Professional operációs rendszerű, állandó internetkapcsolattal rendelkező gépre.
2011. febr. 20. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Aki "Melyik a legjobb malware, spyware és társai eltávolító"-ra írt itt elég ha csak progi neveket ír!
2011. febr. 20. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen gép? Mert én pl egy kétmagos laptopon bitdefendert használok, ebből van tűzfal+vírusírtó páros, de pl az asztali 1magos gépemen csak egy sima ESET smart security-t használok, mert ez is tűzfal+ vírusírtó egyben...

A tesztek még a Kaspersky-t szokták kihozni nagyon jónak, de nehéz beszerezni, feltörni pedig végképp, mert brutálisan fejlesztik a program védelmét is...

2011. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
AVG+AVG nekem bevált.
2011. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem avg + (vagy avast volt) comodóval + malwarebytes-al. spyware most nincs, de a super anti spyware vagy spyware terminátor is jó.
2011. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1. válaszadónak: Igazad van ez is fontos, "régi" gép: 1 magos Celeron 1.33Ghz, 1Gb Ram,
2011. febr. 20. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Intel Atom 330 Dual Core procis gép, Eset Smart Security, tűzfal, vírus- és kémprogramok elleni védelem, email-szűrés. Nem fogja le és tökéletesen működik.
2011. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy olyan gépre egy eset smart secut ajánlom... keveset eszik és elég biztos védelmet nyújt...
2011. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!