Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az AVG és a Panda Cloud...

Az AVG és a Panda Cloud vírusírtók mennyire lassíthatják be a gépet?

Figyelt kérdés

A konfigurációk:Pentium 2,5-ös proci,768 mb ddr ram

A másik gép:Pentium 1,7-es proci,512 mb sd ram


2011. febr. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

AVG alá erősebb vas kell, mert ezeket nagyon belassítaná, én egyikre se tenném fel (bár nem mindegy, hogy a proci pentium 4, vagy doal core, vagy jobb, mert akkor már más a baba fekvése, bár a kevés RAM alapján (ddr-nél sem mindegy, hogy 1, 2, 3, vagy jobb) nem tudom, feltételezhetek-e ilyesmit).

A Pandáról annyit, hogy remélem, jobb lett, mióta használtam (mert akkor én a legrosszabbként könyveltem el, de ez pár éve volt)

2011. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia Alexis!A procik sima Pentium 4-esek,a memória pedig ddr1:(Sajna!

Mi volt a gond a Pandával?

2011. febr. 23. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg válaszd a NOD-ot, akkor talán nem fogsz vírust kapni.
2011. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Panda korábbi verzióival az volt a gondom, amit szerintem te is el akarsz kerülni: lassított, nem kicsit. Persze akkor még híre nem volt a Cloudnak, és egyre jobban ajánlják gyenge gépekre. Lényeg a lényeg, neked kell kitapasztalni, ha esetleg nem jön be, az Avirának is adhatsz egy esélyt (NOD frissítéskor még az én gépem is lelassítja, pedig ez nem egy gyenge vas, arról meg, hogy nem kapsz vírust... trójai paciknak nagyon nehezen tud ellenállni)
2011. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Üdv Alexis!Egy vizsgálat erejéig feltettem a Cloudot,beigazolódott a gyanúd,marha lassu lett a gép:(

A NOD-dal aza bajom,hogy szinte semmit nem talál(bár nem fizetős verzió)Most fenn van az IOBIT Security360 ez nagyjából teszi a dolgát!Az AVIRÁT még megpróbálom,aztán meglátjuk!

2011. febr. 25. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!