Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen jó ingyenes vírusirtók...

Milyen jó ingyenes vírusirtók vannak?

Figyelt kérdés
Avaston kívül.
2011. jún. 5. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
AVG
2011. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Avira, AVG, Panda Cloud. Ezek az átlagfelhasználónak tökéletesen megfelelnek.
2011. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek a megbízhatóak: [link]
2011. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha eredeti a winfosod, akkor MSE - ha az egyetemi gépere megfelel, talán otthonra is...
2011. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
avast free
2011. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jún. 6. 11:25
 7/10 anonim válasza:

AVG! Ennél jobban nem fogsz találni ingyenesek között. Ugyan az mint a fizetős változat, csak kevesebb funkcióval. De így is annyi funkció van benn hogy ihaj... Vírus/Kém védelem, Adatlopásvédelem, Link Scanner meg més sok más.:)


Az Avast-ról meg annyit írok hogy egy FOS! Föl ne rakd, nekem egy egyszerű trójait nem tudott leszedni!

2011. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az AVG beengedett egy veszélyes férget: Badtrans

Úgy elszaporodott, bedöglött a gépem. Főleg a System32 mappát támadta meg. Szerintem az Avira meg az Avast jó. De az AVG is, csak kell hozzá egy módszer: ütemezd be a víruskeresést minden gépindításkor. Egyébként nekem a hetes verzióban úgy volt, sok vírust felismert, csak a 8-ban nem volt beütemezve.

2011. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, hát akármelyik beengedhet. Még a NOD32 is, a legújabbra értem... Nekem bevált az AVG, de most rájöttem hogy a nincsmail.hu nevű oldalon mindig csinálok egy azonnal eldobható email címet, és havonta kérek egy új kódot egy email-re az ESET Smart Security-hoz:) Így ingyen használom és nem feltört szar változat:D:D:D Tehát így is lehet ingyen használni, nem feltört fizetős vírusirtót :D
2011. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja, és nem a régebbi AVG-k váltak be nekem, hanem a 2011es:) A régiek szarok voltak szerintem... A Nod is régen szar volt, de a 3as verziótól már király volt, most pedig a 4.2es smart security-t használom úgy ahogy leírtam előbb:D
2011. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!