Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 64-bites operációs rendszerhez...

64-bites operációs rendszerhez (pl windows 7) honnan töltsek le ingyen Nod vírusirtót? (ha lehet korlátlan ideig működőt)

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbaverziót pl a hivatalos oldalukon találsz 64bites win7-re amit azthiszem minden hónapba simán újratelepíthetsz(ez régen ígyvolt mostanság nemtudom).

Kalóz verziót egy pillanat alatt találtam jópárat azt nemtudom ezek hogy frissítik magukat meg ilyesmi de ilyet inkább nem linkelném.

2011. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sehogy.


a nod alapból korlátlan, nem a működése áll le, hanem a frissítése. a központi szerver a licenc lejárta után nem nem fogadja be az azonosító kódot és nem adja ki frissítéseket. a program ettől még működik rendesen. azért nem lehet törni, mert nem a programon kell változtatni, hanem olyan kód kell neki, amit elfogad szerver. az meg vagy van, vagy nincs.

2011. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, én is így gondoltam, csak nem részleteztem ennyire. Tudna valaki ilyen kódot szerezni vagy egy programot amivel lehet aktiválni?
2011. febr. 26. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!