Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most melyik vírusirtó a...

Most melyik vírusirtó a legjobb? [2011] Nem kell ingyenesnek lennie, bármi letölthető ingyen.

Figyelt kérdés

tudom voltak ilyen kérdések,de ott mindig valami régi linkekre hivatkoznak.Engem a mostani állás érdekel.

Most avastom van és nagyon nem jön be.

Kaspersky,Nod32 közt gondolkodom de jöhet bármi.


2011. júl. 26. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Legfrissebb VirusBulletin ábra:

[link]

2011. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

"bármi letölthető ingyen"


Mint ahogy a boltból is bármi elvihető ingyen, ha nem zavar, hogy lopsz és nem buksz le ...

2011. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Most sorolhatnék vagy 5-6ot fizetős/ingyeneset, de a virusbulletin mindent elárul.


Amúgy itt egyszer szépen kifejtettem mindent a vírus/malware/tűzfal szempontból.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


"bármi letölthető ingyen"...na ezaz amit vírusírtónál nem tudsz eljátszani (legalábbis nem érdemes), volt már 100 iylen haverom hogy húú 2567-ig van licencem a nodra/kasperskyre, csak frissíteni nem szabad...meg hasonló történetek, érdekes módon mindegyik áttért most valameyik ingyenesre.

2011. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

miért ne lehetne frissíteni? nekem feltört NOD32-öm volt,semmi gond nem volt vele és lehetett frissíteni.

Csak újra raktam a windows win 7re XP ről.


És nem nem zavar hogy feltört programokat használok -.-

Ha neked van annyi pénzed hogy meg tudod venni,hát hajrá.Felesleges mert minden ingyen van,csak jó helyre kell regisztrálni.

2011. júl. 26. 16:09
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

A parkolóban álló autók, a boltokban-raktárakban lévő áruk is ingyen vannak, csak egy jó álkulcs kell hozzájuk ...


Nem kell megvenni lehet használni ingyenes verziót. Vírusirtásban ugyan ott vannak, a plusz szolgáltatások - amelyeket én pl. ki szoktam kapcsolni - amelyekkel többet tudnak nem feltétlen kellenek otthoni használatra. Vagy lehet pl. Linux-ot használni és van még pár alternatíva a lopáson kívül.

2011. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"miért ne lehetne frissíteni? nekem feltört NOD32-öm volt,semmi gond nem volt vele és lehetett frissíteni"....ezt mondták haverjaim is, aztán mégis legálisat használnak most.


"És nem nem zavar hogy feltört programokat használok"...ezt éppen leszarom.


"Ha neked van annyi pénzed hogy meg tudod venni,hát hajrá"...képzeld nincs, ezért használok ingyeneset, ami szintén az élvonalba tartozik


"Felesleges mert minden ingyen van,csak jó helyre kell regisztrálni"...ettől azért akkora ásznak ne tartsd már magad, manapság bárki megszerez bármit :)


Összességében, nézd meg a linkemet, malwarebytes az bármi mellé ajánlott program, win7 alap tűzfala is jó, de cserélhatsz is vmelyik ajánlottra ha nagyobb biztonságot akarsz.


Mivel én személy szerint nem bízok egy olyan védelmi programban amibe előttem más belebuherált, igen, ingyeneseket használok:

Avira+Comodo tűzfal+Néha Malwarebytes meg Spybot lefuttatása+frissítések...Eddig tökéletesen bevált, megfogott mindent.


Vírusírtónál pedig a nagyobb % mndig az emberi tényező lesz úgyis, mindig ott lesz az emberi kéz aki továbbkattint, meg elindít, meg letölt akkor is ha a vírusírtó 10x figyelmezteti rá hogy ne tegye. :)

2011. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy valaki av-t lop, megmondja az illető iq szintjét, meg azt, hogy gőze nincs róla, hogy működnek ezek a tört összegányolt xarok. A törtek mind ugyanannyit érnek = egyik sem ér semmit, a védelem csak látszólagos, hiába frissíti az adatbázist, ha találsz is privát szervert, két hónapnál egy sem megy tovább, mert letiltja őket az ESEt, ott sem analfabéták ülnek, hogy minden vérpistinek hagyják, hogy ingyen használja a programjukat, de magyarázhatom is, hülyeségre nincs orvosság...

informatikusként mondom, mielőtt leoltasz, b+

2011. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
KASPERSKY egyértelmű
2011. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ESET Smart Security! 578-as videójáték boltban megvehető, de innen le is tölthető a 30 napos próbaverziója.

[link]

2011. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Látom már helyettem is megkaptad az oltásokat. XDDD
2011. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!