Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom leszedni a...

Miért nem tudom leszedni a gépemről a AVG Internet Security 2011-et?

Figyelt kérdés
Rátettem az AVG-t a gépemre mert azt olvastam, hogy hű de milyen jó, csakhogy lelassította a gépemet de nagyon és folyamatosan lefagy (amit eddig nem csinált). Azonban sehogy nem engedi leszedni, ha rámegyek az eltávolításra úgy sem, sajátgép program törlése úgy sem, ccleanerrel sem. SEGÍTSETEK!
2011. márc. 7. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
mert 1 szar
2011. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem. Nekem a Pentium 4-es procim, 2 GB RAM-mal Win 7-tel, egyáltalán nem lassította be, pedig nem új gép. Amúgy szerintem egyáltalán nem szar, nem értem, miért fikázza az első válaszoló. Nekem eddig egy vírust se engedett be.
2011. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Your Uninstallerel le tudod szedni.
2011. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült :)! Milyen vírusirtót javasoltok?
2011. márc. 9. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:
ncd32 és comdo megDeep.Freeze.Standard.6.52.020.2735
2011. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ezt a combot használóm és meg vagyok elégedve progit a kor utolsó ajánlóm ha 2 a géped particionálva
2011. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!