Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a-véleményetek a kaspersky...

Mi a-véleményetek a kaspersky virus irtóról?

Figyelt kérdés
biztonságos? lassitja a gépet?
2009. febr. 19. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Most törték fel az oldalukat. Ennyit ér. Igaz, hogy a legjobb profik kellettek a töréshez - de azok majd megkeresnek téged is, ha akarnak.
2009. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem telón volt olyan,lepucolta úgy a telómat hogy minden eltűnt,képek,hangok játékok, :(
2009. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én már kb. 2 éve Kaspersky-t használok és ez alatt semmi gondom nem volt vele, a gépet sem lassítja. Teljesen meg vagyok vele elégedve.
2009. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

elvileg erős gép kell hozzá de jónak mondják

én mégis azt mondom avast!-ot használj Outpost tűzfallal.

Nem vagyok híve az Internet Securityk nak, mert 1 programba besűríteni a tűzfalat és a vírusírtót minőség és teljesítményromlással jár.

2009. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

most avastot használok amugy csak hallotam hogy jo ez a virus irto.

amugy közép kategoriás gépem van !

2009. febr. 19. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Az Kaspersky Labs az egyik legnevesebb védelmi szoftvereket gyártó cég.Mondjuk olyan,mint az autók közt a Mercedes,Saab Lexus,vagy mint a szórakoztató elektronikában a Sony,Yamaha,LG,vagy akár mint az épületgépészetben a Rehau.


Termékük nagyon hatékony,a legjobbak közé tartozik,talán a legjobb.Én eddig bárhol olvastam róla,mindenhol csak dicsérték.Hátrányának mondható,hogy azért elég rendesen fogja a gépet(persze,ez egy komolyabb gépen nem biztos,hogy feltűnik),meg az,hogy fizetős.Lehet használni mondjuk kalóz kulcsokat,de azok elég gyorsan feketelistára kerülnek,és akkor nem működnek tovább,újat kell keresni.


Az meg hogy feltörték a honlapjukat,hááát...

A NASA honlapját is feltörték már nem is egyszer.Meg hát ki tudja mi igaz ezekből,nem tudhatjuk,hogy mi zajlik a háttérben.A védelmi szoftverek programozói is tophackerek szoktak lenni.Egyes feltételezések szerint a vírusokat is ugyanazok gyártják,akik az irtókat.Így tudnak ugyanis pénzt keresni az eladásokkal.


Meg arra is kíváncsi lennék,hogy ezeknek a hackereknek(most feltételezem,hogy igaz a hír)meddig tartott volna mondjuk a eset(nod32 gyártója) honlapját feltörni.Nem véletlen,hogy pont a Kasperskyvel kapcsolatban merül fel ez a hír.


Egy programba pedig igenis bele lehet sűríteni mindent,sőt pont hogy ezt tartják előnyösnek,hiszen így biztos nem lesz semmiféle összeakadás.


A tophackerek meg sz@rnak terád vagy énrám,egyáltalán nem mi vagyunk a célpontjaik.Ha igen,,akkor meg ganz egal,hogy milyen védelem van a gépünkön...


Egyébként én is ingyenes avast+ingyenes comodo védelemmel láttam el a gépemet,mégpedig azért,mert ezek nem fognak cseszegetni,hogy kalózkulcsot használok,nem fogják vészesen a gépet,nem zargatnak minden apróságért,és elég széleskörű,hatékony védelmet nyújtanak.(az ingyenes változatok is,nem kell belőlük a fizetős)

2009. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi
2009. febr. 19. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali Teljesen egyet értek az előttem szólóval, én speciál ügyelek a gépek "tisztaságára", több éve használom már a Kaspersky Anti-Virus-t több gépen is hálózatban és eddig soha semmi baj nem volt. Csak megfelelően kell beállítani és frissíteni és megy is.
2009. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem rossz a kaspersky nekem is volt pár évig de túl "erőszakosan" törölt és leszedte a fél windózt eg az összes exe-t :) nem árt akár többet is futtatni egymás mellett, nem live, meg spywarere külön védelmet
2009. márc. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!