Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaspersky Internet Security...

Kaspersky Internet Security 2012 -vagy- ESET Smart Security 4?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, miben jobb, és miben rosszab?
2011. aug. 31. 02:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ESET Smart Security 5...hogy miben jobb?? nem eszi fel annyira a gépedet mint a Kaspersky.......


Itt osszehasonlithatod: [link]

2011. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez az összehasonlítós dolog egy VICC! :D

Pont azért, mert az ESET csinálta.


[link]

Ez azért sokkal reálisabb.


Szerintem mindkettő jó, de ha lenne pénzem rá, akkor biztos hogy Kasperksy-t vennék csak.

(Nekem így marad az avast :))

2011. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kaspersky ez nem kérdés az eset szart sem ér, nulla pro-aktív védelemmel úgy mennek át a keyloggerek mint a huzat. nekem bevált, de nézz meg egy av-test-et pl. ott feketén fehéren le van írva minden.
2011. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security5 még csak BÉTA, nem ajánlatos használni. A 4-sel az gond, hogy nem kompatibilis a Mozilla Thunderbird 6-tal, így nem működik az Email-szűrője. Állítólag valamikor szeptemberben javítják.
2011. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én VIPRE Antivirus Premiumot használok és nem kéne más soha így tudod ingyen használni http://www.youtube.com/watch?v=gIDy7thrSpU

[link]

[link]

2011. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security 5 már Felhő alapú. Egyébként néhány napja cseréltem le a 4-ről, nagyon szépen és csendben dolgozik a háttérben.
2011. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Kaspersky, egyértelműen. Egy elég durva féreg támadta meg a gépemet nemrég, az Eset eleinte fel sem fedezte, aztán nagy nehezen végre megtalálta, de nem tudott vele mit kezdeni. A Kaspersky meg pillanatok alatt karanténba zárta majd törölte a fertőzött fájlt.
2011. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Eset Smart Security5 azért FELHŐ alapú, hogy az új, eddig ismeretlen fertőzéseket is azonnal felismeri és azonnal frissit.

Egyszóval kiváló és megbízható.

2011. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A Kaspersky is felhőalapú. Szerintem egyébként már az összes jobb vírusirtó ezzel működik.
2011. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kaspersky egyértelműen a legtöbb vírust ő ismeri fel a chip magazin szerint ami azért megbízható bár a kezelőfelülete retyi és feketén egy picit nehéz az aktiválása a 2011 és a2012-nek is de jól végzi a dolgát
2012. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!