Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem frissít az ESET?...

Miért nem frissít az ESET? (Részlet lent! )

Figyelt kérdés
Itt is és a másik szobában is a Smart Security van. A másik gép már 9óra fele megkapta a 6038-as adatbázist, az én gépemen meg a 6037-re írja azt, hogy nincs újabb... Nincs szó update szerverről, minden gyári. És a licenc is érvényes!
2011. ápr. 13. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy magad kikapcsoltad az automatikus frissítéseket! Kapcsold vissza, vagy ah ez nem megy, frissítsd saját kezüleg! De az is okozhatja a gondot, hogyha 1 vírusírtó(gyári) 2 gépen van rajta mert akkor ugyanazzal a licenszfájlal meg minden! Ha 9 felé frissít a NOD akkor te frissíts hamarabb! Ez is okozhatja a problémát!
2011. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 9 azért nem de 3 van, routeren elosztva, de mind a három gép más licencel, de ugyanazzal a magazinnal. Eddig ment hiba nélkül most meg...
2011. ápr. 13. 18:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt a 9felé dolgot lehet félreértettem, de mind1... Amúgy automatikusra vannak állítva 10 perces időzítéssel. Most érdekes mód noszogatás után frissített, de hát nem mindegy, hogy reggel 9kor vagy este fél 7kor ^^ Tippeket várok szeretettel.
2011. ápr. 13. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ESET van a gépemen, de a 6037 számú frissités 2011.04.12-i frissités! És ennél újabb nem érkezett, az ESET szerint naprakész, nincs újabb. Lehet, hogy szerverhibájuk van.
2011. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NNNaaa... nem hittem neki, kézzel sikerült a 4.13-i 6038 számú frissitést letölteni, de most meg ellenőrzést tart. Lehet, hogy a rengeteg hamis licenszkód miatt folyik ez. Egyébként ez céges és eredeti, mint ahogy a többi öt gépemen is az.
2011. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a Windows frissités okozta, nálam nem is jelezte, hogy ez érkezett. Az Automatikus frissités átjutott az ESET tűzfalán és az ezzel reagált rá.
2011. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta magától megoldódott a probléma.
2011. ápr. 17. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!